screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kominki z montażem w Krakowie

Kominki z montażem w Krakowie

Kraków szukam kominki z płaszczem wodnym. Wiecie jaki sklep ma w dobrej cenie? Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi podał link do strony sklepu.

Gruszek2

Posty: 1

 
Co jak co, ale nie powierzył bym pierwszej lepszej firmie montaż kominka w Krakowie. Przede wszystkim najpierw, trzeba poczytać opinie na temat danego sklepu. Szczególnie kiedy chodzi o naprawdę wartościowe rzeczy.

Ryszardzik3

Posty: 6

 
Co jak co, lecz nie powierzył bym pierwszej lepszej firmie montaż kominka w Krakowie. Przede wszystkim najpierw, trzeba poczytać opinie na temat danego sklepu. Szczególnie kiedy chodzi o faktycznie wartościowe rzeczy.

Ania

Posty: 29

 
Ja mogę polecić sklep, który posiada wkłady kominkowe w Krakowie. Sama korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona. Jeśli chcecie to wejdzcie na ich stronę i zobaczcie jak wygląda to cenowo http://innekominki.pl.

Kobitka22

Posty: 7

 
Zgadza się. Też kiedyś kupiłem wkład kominkowy z płaszczem wodnym w Krakowie,wszystko z montażem i nie byłem zadowolony. Czasami te tańsze firmy są bardziej przygotowani i znają się na rzeczy.

Mr Frog

Posty: 10

 
Wcale nie trzeba szukać droższych kominków z montażem w Krakowie. Nie zawsze droższe oznacza wyższe.

Jarko445

Posty: 12

 
Ja bym stawiała bardziej na kominki gazowe w Krakowie. Nie trzeba przy nich nic robić, są niezmiernie wygodne. Wiadomo, jak zawsze to jest. Na początku kiedy jest nowe to się dba, a potem się tak w wielu przypadkach nie sprząta. Kominki gazowe się tak nie brudzą i są bezproblemowe w obsłudze.

zenek744

Posty: 8