screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

prezenty dla taty, polecicie coś?

prezenty dla taty, polecicie coś?

Cześć. Którą kwotą powinienem dysponować, aby kupić znakomity na dzień ojca prezent? Proszę dajcie znać.

Rico

Posty: 2

 
W moim wypadku prezent dla taty kosztował około 50-60 złotych. Rzecz jasna dokonałem jego zakupu w Internecie. Mam wrażenie, że we właściwie każdym sklepie stacjonarnym zapłaciłbym praktycznie drugie tyle.

marcin225

Posty: 21

 
W sytuacji, gdy interesuje Was prezent dla taty do głowy przychodzi mi zaledwie jeden sklep internetowy, który funkcjonuje pod tym adresem: https://grupa-prezenty.com. Duży wybór produktów i odpowiednie ceny.

Ryszardzik3

Posty: 6

 
Na dzień ojca prezent zawsze kupowałem w sklepie stacjonarnym. Teraz żałuję, gdy poznałem ponadprzeciętnie bogaty asortyment sklepów online :)

lalunia333

Posty: 8

 
Na dzień ojca prezent kupowałem wówczas, gdy dysponowałem mocno ograniczonym budżetem. Całe szczęście, że wybrałem ofertę sklepu internetowego, który wyróżniał się konkurencyjnymi cenami. Rewelacja!

piekniśś

Posty: 5

 
Od kilku lat systematycznie prezenty dla taty, które wręczam z okazji Dnia Ojca, zamawiam przez Internet. Uzyskuję w ten sposób dostęp do wręcz nieograniczonej ilości asortymentu i korzystnych cen. Z kolei czas oczekiwania na zamówienie jest niezwykle krótki. Często jest ono dostarczane kolejnego dnia.

czartoryski

Posty: 7

 
Od paru dni zastanawiam się nad tym, jaki na dzień ojca prezent będzie najlepszy. Prawdopodobnie skorzystam z Waszych rad na etapie podejmowanie decyzji.

Dzidzia

Posty: 9