screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie, jaki sklep ?

Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie, jaki sklep ?

Które polecacie kominki w Krakowie? Wiecie może, gdzie w tym mieście jest najlepszy sklep lub firma? Zależy mi na porządnych kominkach z wkładem powietrznym.

Złoty

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o kominki z montażem w Krakowie to z czystym sumieniem polecam Ci ich http://blogogrzewanie.ovh. Firma na wysokim poziomie, posiada profesjonalnych pracowników. Mają niesłychanie duży wybór kominków.

adolort34

Posty: 19

 
Jest niesłychanie znaczny wybór kominków w Krakowie i ciężko mi jest się na coś konkretnego zdecydować. Myślałem nad kominkiem gazowym, chociaż podobają mi się również biokominki. Nie wiem co wybrać.

labuh

Posty: 4

 
Sklep z kominkami w Krakowie znajdziesz na pewno. Kraków nie jest tak małym miastem. Jeśli nic nie znajdziesz to może uratuje Cię jakiś sklep internetowy, który posiada duży wybór kominków?

dedekky

Posty: 9

 
Powiem wam, że nie ma co się oszukiwać, lecz Kraków jest takim miastem, w jakim na pewno odnajdziesz piękne kominki. Ja szukałem dla własnej żony, bowiem zawsze marzyła o nim. Wybrałem jej kominek panoramiczny była niesłychanie zadowolona.

Pikusiński

Posty: 3

 
Jest bardzo duży wybór kominków w Krakowie i ciężko mi jest się na coś konkretnego zdecydować. Myślałem nad kominkiem gazowym, chociaż podobają mi się również biokominki. Nie wiem co wybrać.

Wariat

Posty: 8

 
Pełno jest sklepów, jakie oferują kominki z montażem w Krakowie. Możesz poszukać w internecie dokładnych adresów i podjechać do każdego z nich zobaczyć co mają w asortymencie.

Jasio

Posty: 6