screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja w plenerze szczecin, poszukuję

sesja w plenerze szczecin, poszukuję

Interesuje mnie sesja w ciąży w Szczecinie. Już pora żeby wykonać takie fotografie. Chce mieć super pamiątkę, która wykona ktoś, kto się na tym niezwykle dobrze zna. Konieczna mi wysoka, jakość, a nie duża liczba zdjęć.

Strzała

Posty: 1

 
Polecam wykonanie sesji noworodkowej w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece, a przekonacie się, że tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najbardziej zależy. Propozycja jest korzystna pod względem ceny.

pioner

Posty: 6

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

opert34

Posty: 10

 
Mnie mąż nabyć sesje kobiecą w Szczecinie i jestem zadowolona. Pojechałam na miejsce i w studio mam wykonane niezwykle zmysłowe zdjęcia. Mogłam sięgnąć z sukienek, jakie fotograf przygotowała. Mogłam zarówno liczyć na fachowy makijaż. Fotografie są dla mnie czymś niezwykle nadzwyczajnym, zatem polecam wszystkim taką sesję dla siebie.

staryy67

Posty: 20

 
Znajomy nam robił sesje, niemniej jednak nie wyszło to najlepiej. Poza tym, że trzeba wiedzieć jak zrobić fotografie to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, że nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej zdjęć.

Nikiiii

Posty: 4

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, albowiem dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam inne oferty. Drogie to nie jest, zatem może się zdecyduje? Poczekam jeszcze trochę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, że takie zdjęcia są po prostu super.

Marys56

Posty: 9

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać naprawdę niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

serbuś

Posty: 9

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

Poznaniaczek2

Posty: 8

 
Wybraliśmy sesje ciążową i noworodkową w Stargardzie, bo wiemy, że pracuje tam profesjonalna pani fotograf. Chcemy mieć zdjęcia, które będą super pamiątką dla lata.

Mr Frog

Posty: 7

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

johncena67

Posty: 19