screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kodak fotograf na Niepodległości, znacie ?

Kodak fotograf na Niepodległości, znacie ?

Cześć. Czy Waszym zdaniem Kodak foto studio 158 sprosta moim oczekiwaniom jako wymagającego klienta? Mieliście z nimi do czynienia?

ertumer67

Posty: 6

 
Początkowo obawiałem się tego, jakiego wynagrodzenia może oczekiwać Kodak fotograf na Niepodległości za zrealizowanie pożądanej przez nas usługi. W rzeczywistości okazało się, że ceny były niebywale konkurencyjne, więc niepotrzebnie się zamartwiałem.

reklamos

Posty: 4

 
Mam pozytywne doświadczenia, jeśli chodzi o Kodak foto studio, ponieważ sprostało ono moim oczekiwaniom w stu procentach. W związku z tym bez wahania mogę zarekomendować ich usługi publicznie, a więc w obrębie tego forum dyskusyjnego.Wykazują się dużą elastycznością.

suderuss3

Posty: 9

 
Bez wahania polecę Wam tego Kodak fotografa na Niepodległości: http://www.fotograf-mokotow.pl, z którego oferty miałam okazję korzystać kilka tygodni temu. Podczas współpracy wykazał się pełnym profesjonalizmem. Ponadto posiada konkurencyjne ceny.

KKkurol

Posty: 3

 
Miałem nie lada dylemat, gdy wybierałem Kodak foto studio, jednakże jestem w pełni zaspokojony z tego, że podjąłem współpracę na podstawie rekomendacji znajomych.

maarcusKing

Posty: 5

 
Szerokie pole manewru mają klienci, których przedmiot zainteresowania stanowi Kodak fotograf pole mokotowskie. W związku z tym mogą mieć sporo rozterek. Polecam skupić się na opiniach, które na temat poszczególnych fotografów pojawiły się dotychczas w Internecie.

wrrraak22

Posty: 6

 
Mam wyłącznie pozytywne doświadczenia, jeżeli chodzi o Kodak foto studio 158, albowiem kilkukrotnie korzystałem z ich usług. Za każdym razem stały one na satysfakcjonująco wysokim poziomie. Myślę, iż powinniście być zadowoleni.

Madzia

Posty: 7

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala wybrać Kodak taniego fotografa w Warszawie, gdyż właściwie każdy klient ma inne potrzeby, a zarazem żądania. Ważne jest to, aby podjąć współpracę z profesjonalnym fotografem, dzięki czemu będzie on w stanie zrobić swoją pracę w 100% stosowny sposób.

Darjusa

Posty: 20