screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprawdzony kamerzysta w Suwałkach

Sprawdzony kamerzysta w Suwałkach

U mojej przyjaciółki wideofilmowanie zostało zrobione naprawdę ekstra. Ten film, powinien dostać nominację do Oscara, albo chociaż do jakiś Złotych Globów...Też mi się marzy taki artystyczny film ze wesela. Orientujecie się może, kto zajmuje się takimi niestandardowymi filmami weselnymi?

Siwek

Posty: 17

 
Warto rzeczywiście poszukać kamerzysty z talentem. Trochę się może czasu na to straci, niemniej jednak w końcowym rozrachunku podczas ślubu nie trzeba się o nic martwić. Ja akurat miałem fart, albowiem znajomy nam kamerował wszystko i wyszło ekstra. On to taki amator samouk, nie prowadzi firmy, niemniej jednak wszystko wyszło mu rewelacyjnie.

Michałek

Posty: 16

 
Hejka! Ja mam porządne wspomnienia ze swojego ślubu. Wszystko ładnie poszło, choć stresu było wiele. Kamerzysty niestety u nas zabrakło. Był jedynie fotograf. Trochę w sumie dziś żałujemy, albowiem fajnie byłoby film obejrzeć po paru latach...Ale może na złote gody zamówimy kamerę :)

Webmaster

Posty: 17

 
My szukaliśmy człowieka z kreatywnym podejściem, bo nie chcieliśmy, żeby nasz weselny film był taki oklepany jak te od naszych znajomych. Niestety mnóstwo kamerzystów po prostu powiela pewien szablon. Jednak u nas udało się wynająć osób, którzy mieli fajne pomysły. Firma www.studiojgk.suwalki.pl stawia na nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu nasz weselny film zdecydowanie różni się od innych:) Jest mnóstwo dowcipu, natomiast są też wzruszające momenty, czyli wszystko co potrzeba na takim materiale. Polecamy!

zimek123456

Posty: 14

 
Różnorodnie to bywa z tymi kamerzystami. Jedni naprawdę wiedzą co wykonać z kamerą i później montują ciekawe filmy, zaś inni trochę odwrotnie:) Parę już wesel zaliczyłem i tak powiem, że fifty fifty. Na jednym super kamerzysta na drugim niepotrzebnie. Jakbym miał na swoje wesele szukać to powiem szczerze, że bym wolał nawet więcej zapłacić i zamówić firmę z daleka, żeby mi tylko przyzwoity film nagrali. Bowiem jednak wesele ma się raz w życiu. Przynajmniej niektórzy :)

david011

Posty: 22

 
Dobry kamerzysta to prawdziwy skarb na ślubie. Kiedyś byliśmy z mężem na ślubie u jednej kuzynki to kamerzysta był masakryczny. Niemal ludziom po twarzy rysował tą kamerą, oprócz zooma zrobić, czy coś. Kiedy my braliśmy ślub to jeszcze się nagrywało na VHS, ale mimo tego jakość filmu całkiem fajna. Pewnie już ten pan nie działa na rynku, bo własne lata miał, zaś było to już prawie dwie dekady temu...czas leci...

Max Pejnn

Posty: 16

 
Dylematy narzeczonych:) Znam to znam to:) Przygotowania do wesela to chyba największe wyzwanie logistyczne w moim życiu. Na szczęście już to mam za sobą. Nasz kamerzysta był też naszym sąsiadem. Dostaliśmy zniżkę, zaś film może jakimś artyzmem nie powalał, natomiast też nie był zły. Pamiątkę mamy do końca życia i nawet sobie od czasu do czasu oglądamy i się wzruszyć można:)

rulsellarly

Posty: 31

 
Dziś to planowanie ślubu trzeba rzeczywiście wcześniej zacząć. My naszego kamerzystę to już mieliśmy nagranego półtorej roku wcześniej:) Taki rynek, na pół roku przed to już wszyscy mieli na sierpień zarezerwowane terminy. Trzeba się śpieszyć, bo na ostatnią chwilę załatwianie to nie jest przyzwoite rozwiązanie. Pozdrawiam!

sonicsquad

Posty: 20