screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Pomocy ! Potrzebuje wykonać fotografie różnych przedmiotów

Pomocy ! Potrzebuje wykonać fotografie różnych przedmiotów

Witam wszystkich serdecznie!

Mam znaczny problem, albowiem nie mogę odszukać dobrego fotografa, który profesjonalnie zajmuje się robieniem zdjęć rzeczy martwych takich jak na przykład buty. Niezmiernie często słyszę hasło: fotografia reklamowa więc liczę na waszą pomoc w poszukiwaniu dobrego i doświadczonego fotografa. Niezmiernie proszę o pomoc!

Pozdrawiam.

FOTO-PHOTO

Posty: 26

 
Cześć, słyszałam o niezmiernie porządnej i profesjonalnej firmie fotograficznej, jaka niezmiernie dobrze się sprawdza. Mogę zapewnić, iż będziecie zadowoleni bowiem czytałam mnóstwo pozytywnych opinii na ich temat. Jeśli pragniecie porządnej firmy fotograficznej to podam wam adres strony internetowej fotografa o jakim słyszałam: fotografia produktowa, mam nadzieje, iż pomogła. Bardzo interesuje się fotografowaniem dlatego zajrzałam na to forum. Pozdrawiam wszelkich serdecznie.

WTFurdoin

Posty: 24

 
Hej,

mama podobny kłopot ze znalezieniem profesjonalnego fotografa, który sprawdzi się w zdjęciach reklamowych. Przyłączam się do prośby wyżej złożonej i proszę o podanie namiarów na osobę godna polecenia, która spełni się w stu procentach w firmie reklamowej. Poszukuje osoby, która posiada prywatny sprzęt, który jest nowoczesny, kompletny i doświadczony.

Dziękuje ślicznie wszystkim za udzielenie odpowiedzi.

pstry

Posty: 33

 
Dzień dobry, poszukuje aktualnie pracy. Odszukałam twoją prośbę dotyczącą fotografa, który robi fotografie rzeczy martwych. Posiadam ogromne doświadczenie w tej kategorii gdyż pracowałem sporo lat w firmie reklamowej. Mogę pomóc tobie w reklamowaniu przeróżnych przedmiotów. Niezwykle proszę o kontakt, który znajdziesz na stronie internetowej: fotografia produktowa.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

AndrzejKKK

Posty: 16

 
Siema, niesłychanie polecam usługi powyższej firmy, współpracujemy z nimi od dłuższego czasu, możemy polecić im każde powinność z pewnością, że wykonają je na czas w aktualnych czasach to jest niesłychanie dobrą cechą albowiem terminy gonią. Jeżeli miałeś jakiekolwiek wątpliwości co do firmy packshoty to zupełnie nie potrzebie, korzystaj z ich usług i ciesz się niesłychanie olbrzymią popularnością w danej dziedzinie. Twoje artykuły będą wyglądały niesłychanie atrakcyjnie i kusząco na zdjęciach. Pozdrawiam wszelkich.

Franeczek23

Posty: 30

 
Witam, jestem fotografem, który bardzo chętnie przyjmie ofertę pracy. Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe, oraz własny bardzo dobry sprzęt do robienia zdjęć. Niezwykle lubię nowe wyzwania, do każdego zadania podchodzę bardzo fachowo. Jeśli jesteś zainteresowana moją osobą koniecznie wejdź na moja stronę internetową: fotografia reklamowa na której odnajdziesz moje dane kontaktowe.

Z góry dziękuję i pozdrawiam bardzo serdecznie.

Batiatus12

Posty: 17

 
Witam!

Jestem właścicielem małej firmy odzieżowej, posiadam sklep internetowy. Podczas kampanii reklamowej korzystałem z usług tej firmy fotograficznej, zdjęcia były zrobione w wysokiej jakości co przełożyło się na sukces całej kampanii. Dzięki temu zyskałem popularność na rynku natomiast moje artykuły niezwykle dobrze zaczęły się sprzedawać. Skorzystajcie z ich usług bowiem przyniesie to wam niezwykle mnóstwo korzyści oraz zysków.

Malinka Moja

Posty: 33

 
Dzień dobry, posiadam podobny kłopot jak osoba wyżej. Potrzebuje niezwykle pilnie kompetentną osobę do robienia zdjęć rzeczą martwym. Jeżeli znacie kogoś takiego to niezwykle proszę o kontakt lub umieszczenie danych kontaktowych w komentarzach abym ja mogła się skontaktować z polecaną poprzez was osobą. Czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek propozycje, z góry dziękuje za fatygę.

Kruk

Posty: 20

 
Dzień dobry!

Z tej strony Zenek, mogę podzielić się opinia na temat tej firmy. Kilkukrotnie korzystałam z jej usług fotograficznych i byłem w pełni zaspokojony. Jeśli pragniecie mieć doświadczonego fotografa to firma zdjęcia produktów zagwarantuje to wam w stu procentach.

Pozdrawiam i weselę się, iż mogłem pomóc.

Yab

Posty: 19