screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotografii

fotografii

Kocham mojego chłopaka i chcę wykonać mozaikę z naszych fotografii, co byście mi polecili wykonać z nich, myślałam nad sercem albo nad tym, aby było z tego inne własne zdjęcie, kosztowne jest w ogóle coś takiego??? Dzięki za informacje.

1agdb1301

Posty: 23

 
Na www.mozaikowo.com.pl masz takie przepiękne i niedrogie mozaiki ze fotografii, masz tam kilka możliwości jaki pragniesz rozmiar, ja zamawiałam niedawno dla rodziców z okazji odnowienia mieszkania, żeby mieli takie sobie ich romantyczne foto nad łóżkiem. Zapłaciłam coś około stu zł i w tej cenie naprawdę wyśmienicie się postarali. Otrzymałam do tego jeszcze taką ładną ramkę. Generalnie na ich stronie widziałam, iż robili taką pracę nawet dla szkóły więc na pewno są dobzi w tym co robią, ja osobiście polecam.

zimek123456

Posty: 14

 
Według mnie powinnaś poszukać po internecie. Dużo jest stron i sklepów, które się specjalizują w zdjęciach i grafice, więc może są i takie które łączą te dwa zagadnienia ;) ja kojarzę temat, ale tak żeby ci polecić jakąś firmę, to tego nie zrobię, bo po prostu nie znam ani jednej. Trzymam kciuki, że coś odszukasz.

Pozdrawiam ciepło z Zabrza ;-)

Budowlaniec

Posty: 23

 
Oj tak, mój temat i spieszę z pomocą. www.mozaikowo.com.pl to jest mój typ, nabyłam już dwie mozajki (dla mnie i dla koleżanki – sąsiadki, której się podobało), mają rzeczywiście wielki talent do tworzenia i są tak pomocni, że się czułam naprawde śmiało nawet jak dwa razy zmieniałam swoją koncepcję. Na początku chciałam kwiatka natomiast później stwierdziłam, że jednakże taką leśną polanę chciałabym osiągnąć.

Bunys

Posty: 15

 
Fajna sprawa, natomiast totalnie nie mam jak ci pomóc. Ja mieszkam od dłuższego czasu za granicą i u mnie takie ramki widziałam w Jacks’s Fav’s natomiast o ile nie siedzisz w Irlandii to sporo nie pomogę... no chyba, że internecie poszukasz. Myślę, że powinnaś coś odnaleźć, albowiem w końcu sporo rzeczy w tym naszym internecie można dostać, czasem trafiam na takie rzeczy, że aż się dziwię jak ktoś mógł wpaść na coś takiego O___o a niekiedy jestem zachwycona i już mam sposoby jak to wykorzystać.

Kruk

Posty: 25

 
Na mozaikowo poszukaj, oni mieli chyba adres na .com.pl czy na .com to sobie wpisz, ostatnio brat przeglądał tam ich galerię i niezłe robił oczy. Płacisz stówkę i masz wypaśny obraz w ramie, który możesz sprezentować na wiele okazji, w zalezności od tego jakie to będą zdjęcia. On szukał akurat dla swojej panny, albowiem ona uwielbia konie. Zaplanował, iż zrobią z ich fotek razem właśnie konia i się udało. Jat ego nie widziałem, albowiem byłem poza miastem, ale on sobie chwalił niezmiernie.

Ania

Posty: 29