screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotograf Tarnów, u kogo warto ?

fotograf Tarnów, u kogo warto ?

Hejka. Hejka. Macie namiary na jakiegoś fotografa Tarnów, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji? Zależy mi także na atrakcyjnych cenach usług. Bardzo dziękuję za rady :)

dobasz

Posty: 6

 
Ciekawiło mnie to czy każdy człowiek, który działa w branży tj. fotografia ślubna Nowy Sącz będzie skłonny podpisać z klientem umowę. Okazało się, że w obecnych czasach to standard.

Lamey

Posty: 9

 
Myślę, że gdy w rachubę wchodzi fotografia ślubna Nowy Sącz powinniście skupić się na ofercie tego fotografa: http://mariuszwrona.pl. Potrafi on dostosować się do Waszych oczekiwań. Z resztą powinniście przekonać się o tym sami :)

iwanme

Posty: 17

 
Zaobserwowałem, iż panuje duża konkurencja, jeśli chodzi o fotografię ślubną nowy sącz. To fajnie, ponieważ będę mógł wybierać pomiędzy wieloma fotografami. Najpierw zamierzamy zapoznać się z ich ofertą na stronach internetowych.

Grażyna12

Posty: 16

 
Mam spory dylemat, gdyż do tej pory żaden fotograf nowy sacz nie był w stanie przedstawić oferty, jaka byłaby w stanie sprostać moim nieprzeciętnym wymaganiom. Wygląda na to, iż będę musiał podjąć poszukiwania kogoś, kto działa w innym mieście.

jommen

Posty: 20

 
Długo zastanawiałem się nad kryteriami, które powinienem wziąć pod uwagę, gdy interesował mnie sprawdzony fotograf tarnów. Niektóre z Waszych wypowiedzi były w stanie rozwiać moje wątpliwości, a jednocześnie ukierunkować na konkretnych fotografów.

Trener

Posty: 15

 
Zgadzam się z tym, iż istnieje sporo ludzi, które proponują fotografię ślubną Nowy Sącz. Jednakże zaledwie kilku przedstawicieli tej profesji zasługuje na wyróżnienie, co warto podkreślić :)))

TomekK

Posty: 11