screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

warsztaty noworodkowe, znacie kogoś?

warsztaty noworodkowe, znacie kogoś?

Jestem w 7 miesiącu ciąży i chciałabym zrobić sobie sesję, abym miała pamiątkę na przyszłość. Czy wiecie, kto wykonuje sesja ciążowe w Szczecinie?

EeZnak

Posty: 2

 
Sesja noworodkowe w Szczecinie powinna być wykonywa przez doświadczonego fotografa. Najlepiej to poczytać recenzje na temat fotografów z Twojego miasta.

gra88

Posty: 10

 
Sesja rodzinna w Szczecinie może Ci wyjść faktycznie pięknie, tylko musisz odszukać odpowiedniego fotografa, który zna się na rzeczy.

czubek67

Posty: 12

 
Sesja rodzinna w Szczecinie najlepiej wychodzi w studiu fotograficznym. Częstokroć fotograf ma inne gadżety i dekoracje. Można faktycznie wykonać wspaniałe i atrakcyjne fotografie.

alus

Posty: 3

 
Warsztaty noworodkowe przeznaczone są dla osób, które dopiero wchodzą w branżę fotograficzną i nigdy nie wykonywali zdjęć noworodkom. Podczas takich warsztatów, można się wiele nauczyć. Uczęszczałam na takie warsztaty w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona.

Lamey

Posty: 9

 
Powiem Ci, że sesję niemowlęcą w Szczecinie wykonywaliśmy u tej Pani fotograf https://www.agnieszkaszlachta.pl/product-page/warsztaty-noworodkowe-grupowe-polska. Jestesmy bardzo zadowoleni z jej usługi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, wie jak się nimi zajmować i jak je ułożyć do zdjęcia.

Boss

Posty: 10

 
Sesja niemowlęca w Szczecinie winna być wykonywana tylko w studiu fotograficznym. Fotograf ma zawsze ciekawe stroje i dodatki. Można zrobić naprawdę wspaniałe i ciekawe fotografie.

Penio

Posty: 11