screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotograf ślubny Radziejów ??

fotograf ślubny Radziejów ??

Wymagamy zupełnie nadzwyczajnej ślubnej sesji zdjęciowej, niemniej jednak też narzeczeńskiej. Jak ktoś coś, to niezmiernie dziękuję. Jeśli polecacie konkretnego fotografa ślubnego w Strzelnie, to napiszcie. Niesłychanie dziękuję.

opert34

Posty: 4

 
http://www.fotoquznia.pl to fotograf weselny z Radziejowa. Ma bardzo porządne opinie. Pamiątka ślubna mojej siostry pierwszorzędnej klasy :D Też będę korzystała. Polecam.

F-Dertus

Posty: 13

 
Uważam, że najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było znaleźć fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Oczywiście można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, że to musiałby być ktoś rzeczywiście wyjątkowy, żeby dopłacać :D Tak czy inaczej, usługa jest droga.

Marys56

Posty: 9

 
Szukałam sama fotografa ślubnego w Strzelnie, bo uważam, że mój ukochany nie ma najlepszego pojęcia o dobrych zdjęciach :D Jakie macie doświadczenia z szukaniem sesji zdjęciowej?

Fanatyk

Posty: 8

 
Odnajdziesz na pewno. Gwarantuję ci, że nie każdy fotograf weselny w Strzelnie jest tak rozchwytywany. Można odszukać innego, który wcale nie będzie gorszy. Sprawdzaj portfolio, podjedź i podpytaj o szczegóły.

hihiotek

Posty: 15

 
Na razie planuję ślub, ale widzę, że większym problemem będzie fotograf ślubny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

mobista

Posty: 14

 
Sprawdź sobie dokładnie portfolio fotografa ślubnego w Kruszwicy, którego wybierzesz. Jedź podpytaj o wszystko dokładnie. Zobacz, jaki to człowiek, czy będziesz mieć szansę na miłą współpracę.

Lupusx

Posty: 10

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się znaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) Inaczej tego nie da się wytłumaczyć :)

Dzidzia

Posty: 8

 
Na ostatnią chwilę nikt nie szuka fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Nie odnajdziesz, albowiem mają pozajmowane terminy. Za tę sprawę trzeba się zabrać dużo wcześniej :D Właśnie zatem my zdecydowaliśmy się już ponad rok wcześniej.

Bunys

Posty: 15

 
Powoli, powoli. Ja zamawiałam fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim niecałe pół roku przed ślubem. Mam nadzieję, że ci się uda. Nie martw się. Teraz usługodawców w tej branży nie brakuje, więc powodzenia.

wrrraak22

Posty: 11