screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

laboratorium fotograficzne M1 ??

laboratorium fotograficzne M1 ??

Dzień dobry. Przeglądam oferty fotografii do dokumentów w Nowej Hucie i nie wiem, którego fotografa wybrać. Może robiliście zdjęcie do dowodu i jesteście zadowoleni? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

miner23

Posty: 5

 
Mnie pasują te usługi fotograficzne http://fotograf-m1.pl. Punkt foto znany i ceniony od lat. Mają nie tylko najlepsze usługi, ale też całkiem w porządku ceny. Znam ich od lat. Często korzystam z wywoływania zdjęć. Dobre laboratorium w Krakowie.

tyuMer

Posty: 11

 
Zdjęcia do dokumentów M1. Ja tylko tutaj korzystam, jak jestem zmuszona czy ktoś z mojej rodziny. Szybka realizacja, a człowiek wygląda na zdjęciu jak człowiek :D Jeszcze nie miałam złych doświadczeń z tym punktem.

propek1

Posty: 18

 
Mam w planach spróbowania sił w fotografii. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wtedy dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bo jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

Mord

Posty: 12

 
Mam niesłychanie dobre zdanie o wywoływaniu zdjęć w M1. Tam pracują faktycznie profesjonaliści, którzy wiedzą, jak obsługiwać nowoczesny sprzęt. Wywołałem fotografie z wypadu w góry. Super jakość.

QQrydza

Posty: 9

 
A robią tam też zdjęcia do dokumentów? M1 mam blisko, więc całkiem fajnie. Muszę wykonać zdjęcie do dowodu i przydałoby się też do paszportu. Cena nie ma dla mnie znaczenia. Mogą wziąć jak dla mnie podwójną stawkę, byleby była jakość i żebym nie musiała się wstydzić fotki przed innymi ;) Może jeszcze ktoś poleci jakiś porządny punkt?

dudzik78

Posty: 8