screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Zależy mi na przegraniu filmu

Zależy mi na przegraniu filmu

Witam serdecznie,

poszukuje firmy, która mogłaby przegrać stary film ślubny z kasety na nowoczesną pamięć przenośną, będę bardzo wdzięczna jeśli takową mi polecicie, z góry bardzo dziękuję za informacje.

Facio

Posty: 23

 
Witam serdecznie, mam w domu jakąś starą kasetę z filmem, sądzę, że to pamiątka rodzinna nie mogę jednak tego odtworzyć gdyż nie mam wideo. Chciałabym to przegrać na płytę dvd, jest taka możliwość? Będę wam bardzo wdzięczna za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam.

beniek

Posty: 24

 
Dzień dobry wszystkim, pragnę dołączyć się do tematu, ciągle korzystam z możliwości przegrywania vhs na dvd, jest to bardzo dobra i szybka, ułatwiająca nam życie możliwość.

Bardzo ją wszystkim poleca, filmy nie tracą na jakości a cena jest bardzo przystępna za daną usługę.

Riko64

Posty: 23

 
Dzień dobry, wiecie może czy da radę przegrać film ze starej kasety wideo na nowoczesny przenośnik pamięci typu płyta dvd? Będę wam wdzięczna za wszelkie informacje, zależy mi na czasie więc liczę, że będziecie mi szybko udzielać informacji, pozdrawiam.

Kazdyy02

Posty: 19

 
Cześć, mogę wam powiedzieć, iż przegrywanie vhs na dvd jest bardzo świetnym rozwiązaniem, dużo filmów w ten sposób przegrałam. Usługa wbrew temu co wszyscy myślą nie jest droga, ceny są bardzo przystępne. W Internecie możecie znaleźć dużo informacji na dany temat, pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, ze pomogłam.

Rrobo159

Posty: 12

 
Witam serdecznie, mam w domu jakąś starą kasetę z filmem, sądzę, iż to pamiątka rodzinna nie mogę jednakże tego odtworzyć ponieważ nie mam wideo. Chciałabym to przegrać na płytę dvd, jest taka możliwość? Będę wam bardzo wdzięczna za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam.

m3sh

Posty: 26

 
Hej, jeśli chodzi o przegrywanie vhs na dvd, to żaden problem w dzisiejszych czasach, możecie bez żadnego problemu to zrobić. Usługa nie jest droga, więc każdy może się na coś takiego skusić.

Osobiście korzystam z firmy www.vhs24.pl, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Dzięki niej mogę oglądać stare filmy na laptopie, gdyż są one nagrane na płytę dvd.

Polecam i pozdrawiam serdecznie.

robson900

Posty: 25

 
Dzień dobry, jeżeli chodzi o przegrywanie vhs na dvd, to mogę wam powiedzieć, że to niesłychanie dobry sposób, na zachowanie filmów na dłużej. Dzięki tej możliwości przegrałem swoje weselę na płytę dvd i jestem z tego niesłychanie zadowolony, oglądamy je z żoną na laptopie bez żadnych zakłóceń i kłopotów, jakość jest nawet lepsza niżeli na kasecie.

Polecam niesłychanie serdecznie daną usługę.

deksta84

Posty: 22

 
Cześć,

znam niesłychanie dobrze wasz problem albowiem sama miałam podobny, odszukałam jednakże w Internecie takową stronę www.vhs24.pl i na niej się wszystkiego dowiedziałam na dany temat. Dzisiaj przegrywanie vhs na dvd jest dla mnie czymś niesłychanie pomocnym. Mnóstwo filmów dana firma mi przegrała, jestem zadowolona w stu procentach.

Mam nadzieję, iż wam pomogłam, pozdrawiam.

kapishon

Posty: 20

 
Dzień dobry, słyszałam, iż jest taka możliwość jak przegrywanie vhs na dvd, możecie powiedzieć mi cos więcej na dany temat? Jesteście zadowoleni z danej usługi? Ile kosztuje przegranie godzinnego filmu na płytę? Czekam z niecierpliwością na informacje.

Pozdrawiam.

skwiatek

Posty: 23