screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Zdjęcia ślubne gdańsk, sprawdzone ?

Zdjęcia ślubne gdańsk, sprawdzone ?

Poszukujemy usług artystycznej fotografii ślubnej najlepiej w Gdańsku, albo z okolic. Dokładnie na 2018 lipiec. W sumie jak każdy chyba wymagamy dobrego fotografa, który ma jakąś super konwencję :)

89ostry89

Posty: 6

 
Też robiliśmy fotografie ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, natomiast właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego nie ulega wątpliwości jesteśmy niezwykle wdzięczni i zadowoleni. To prawda, iż morze cudownie nadaje się na tło sesji plenerowej.

namok

Posty: 15

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują :) Faktycznie nie martwcie się i bez paniki. Jeżeli chodzi o fotografię ślubną w Gdyni, mamy tu sporo profesjonalistów. Wiadomo, że jak już nam się ktoś spodoba, to kręcimy nosem, jak się nie da. Lecz nie pożądane byłoby zapeszać sprawy. Nie ten, to inny i już. U nas taka właśnie sytuacja wyszła nam na dobre :)

klosert

Posty: 17

 
Może i tak. Nie ma reguły, natomiast nie masz gwarancji na profesjonalne zdjęcia ślubne, jeżeli nie sprawdzisz kto to Gdańska. Myślę, iż wam się po prostu udało. W naszym wypadku przeszliśmy kilka rozmów i dopiero czwarty fotograf okazał się w pełni fachowy. Aha nie do końca należy wierzyć tym portfolio, jakie mają na swoich stronach ;)

Biudzibudzio

Posty: 12

 
Doświadczona fotografia ślubna w Sopocie http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Propozycja dotyczy reportażu ślubnego, sesji plenerowej, narzeczeńskie, ale również zagranicznej :)

TomekK

Posty: 8

 
Tak istotne chwile koniecznie należy powierzyć profesjonaliście. Mnie się wydaje, że im dłużej szukamy usług fotografii ślubnej i sprawdzamy oferty, tym lepiej. Można pierwszą z brzegu w Trójmieście, no natomiast to ryzyko.

Kitas

Posty: 9

 
Z polecenia najlepiej, bo tak szybciej, ale poza tym pewniej. Nie do końca byłbym pewien, że tak dużo mamy profesjonalnych fotografów w Gdańsku. Szukamy kogoś z mega doświadczeniem. Pasja owszem, ale też ugruntowana pozycja zawodowa się liczy. Inaczej być nie może :D

Zombisztajn

Posty: 16

 
No właśnie, bo umowa najważniejsza. Przy zadatku pamiętajcie o tym koniecznie :) Było pytanie o miejsce na plener. Polecam zagraniczne sesje. Są niezmiernie oryginalne. Oczywiście jak ktoś woli zdjęcia ślubne z Gdyni, nie odradzam, bo to piękne miasto z mnóstwem ciekawych zakątków.

Wariat

Posty: 16