screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Szukam fotografa z Zielonej góry na ślub?

Szukam fotografa z Zielonej góry na ślub?

Hejka.

Od kilku dni analizuję, jak wygląda fotografia ślubna w Nowej Soli. Nie jestem zachwycony tutejszymi fotografami.

Może kogoś przeoczyłem i możecie go polecić?

Moderator

Posty: 25

 
Hejka.

Dużo dyskusji poświęciliśmy tematowi wyboru fotografa w Zielonej Górze. Na szczęście przełożyło się to na właściwy wybór, bo zdjęcia dostarczone przez http://kr-foto.pl okazały się rewelacyjne. Podpisaliśmy z firmą umowę, ustaliliśmy szczegóły i szybko dostaliśmy zdjęcia, po czym uregulowaliśmy pełną sumę. Polecamy!

koolorek

Posty: 11

 
Dzień dobry.

Nie mam wątpliwości, iż gigantyczna konkurencja panuje, jeśli chodzi o fotografię ślubną w Zielonej Górze. Sam postawiłem gigantyczne wymagania względem fotografów, a gigantyczna element z nich nie potrafiła odpowiednio podejść do tematu, bo cenię indywidualne podejście. Na szczęście udało mi się odszukać prawdziwego profesjonalistę.

Kruczek3

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Trudno spodziewać się, żeby temat fotografii ślubnej w Zielonej Górze był znajomy dla przyszłych nowożeńców zanim zaczną oni poszukiwania najlepszego fotografa. Dopiero wtedy poznają oni, jak specyficzna to branża. Niektórzy fotografowie mają zarezerwowane terminy nawet na dwa lata do przodu.

Zombisztajn

Posty: 16

 
Hejka.

Olbrzymie możliwości daje klientom fotografia ślubna w Nowej Soli, o czym przekonałem się osobiście, gdy dokonywałem wyboru fotografa na wesele córki. Przeanalizowaliśmy dziesiątki propozycji, a głównym przedmiotem oceny była ocena, cena oraz jakość fotografii.

Polecam wykonać tak samo.

Odi

Posty: 18

 
Witam. Duże wymagania postawione zostały przed fotografem ślubnym w Zielonej Górze, do którego się zgłosiliśmy. Na szczęście udało mu się im sprostać, dzięki czemu nasza współpraca była bezproblemowa. Wpłaciliśmy zaliczkę, podpisaliśmy umowę, a potem po weselu tylko czekaliśmy na zdjęcia.

beniek

Posty: 24

 
Hej. Przedmiotem mojego zainteresowania był fotograf ślubny w Nowej Soli. Zaskoczyły mnie stosunkowo wysokie ceny usług, natomiast takimi charakteryzowały się one stosownie u każdego. Niższe ceny mogliśmy pozyskać jedynie u mniej fachowych fotografów.

Bwoy-Yo

Posty: 26

 
Dzień dobry. Nie wyobrażałem sobie do tej pory, ze fotograf w Nowej Soli potrafi zażądać tylko takiej sumy za wykonanie profesjonalnego fotoreportażu z wesela i ślubu. W naszym wypadku całość zamknęła się kwotą 3 tysięcy złotych, a zdjęcia są naprawdę znakomite!

k124l

Posty: 23

 
Witam. Olbrzymie żądania postawione zostały przed fotografem ślubnym w Zielonej Górze, do którego się zgłosiliśmy. Na szczęście udało mu się im sprostać, dzięki czemu nasza współpraca była łatwa. Wpłaciliśmy zaliczkę, podpisaliśmy umowę, a potem po weselu tylko czekaliśmy na fotografie.

Serduszko4

Posty: 16

 
Hej. Moja przyszła żona prędko zmotywowała mnie do tego, aby poszukać fotografa ślubnego w Nowej Soli. Sam zdziwiłem się, że trzeba rezerwować terminy z tak gigantycznym wyprzedzeniem, lecz trudno – trzeba było to zaakceptować.

Aktualnie stoimy przed koniecznością podpisania umowy, bo to dla nas gwarancja, że fotograf w ogóle pojawi się w dniu naszego wesela.

marcin225

Posty: 21