screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kamerzysta Bełchatów

Kamerzysta Bełchatów

Hej, znacie jakiegoś dobrego kamerzystę, który mógłby kamerować na studniówce, poszukuję osoby, jaka zna się narzeczy, gdyż nie chcemy lipy. Jest to jedyny taki dzień w naszym życiu i chcemy aby wszystko było jak najlepsze.

Czekam na informacje.

Piotrek.P

Posty: 11

 
Dzień dobry, bardzo wielu znam kamerzystów, gdyż jestem fotografem weselnym i już z wieloma się spotkałem ale najlepsze opinie słyszałem na temat http://filmex.net.pl, widziałem jak pracują i są świetni i bardzo profesjonalni. A co najważniejsze trzeźwi na imprezach wiem, że nie wszyscy potrafią zachować trzeźwość w takich okolicznościach.

3nder

Posty: 12

 
Cześć, niesłychanie wyśmienitym kamerzystą w Bełchatowie jest filmex.net.pl, mają niesłychanie dobrą ekipę i robią naprawdę dobre filmy, kręcili u mnie na balu maturalnym i jest niesłychanie porządny, podoba się każdemu natomiast przy tym mają niesłychanie porządny cennik.

Polecam go każdemu bo jest naprawdę porządny.

Szkolić23

Posty: 16

 
Dzień dobry, wiele osób poleca mi kamerzystę ze strony internetowej http://filmex.net.pl, twierdza, że jest niezastąpiony i kręci bardzo piękne filmy pamiątkowe. Mieliście może już do czynienia z nimi? Jeśli tak to jak wam się podobała ich praca i efekt końcowy? Polecacie ich usługi czy raczej odradźcie? Zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę popełnić błędu.

Pozdrawiam.

reserveme

Posty: 20

 
Cześć, szukam kamerzysty na chrzciny mojego synka, chcę mieć pamiątkę z tego wydarzenia, robimy dużą imprezę i zależy mi na zachowaniu tego wydarzenia. Jeśli możecie to polećcie mi osobę, która sprawdzi się w stu procentach.

Proszę o namiary na profesjonalnych kamerzystów, dziękuję serdecznie z góry.

Zombisztajn

Posty: 16

 
Hej, bardzo dobrze kręcą filmy filmex.net.pl, maja bardzo profesjonalny sprzęt i wiele pozytywnych opinii, dowiadywałem się tego gdyż szukałem profesjonalnej osoby na mój ślub. Efekt końcowy zniewalający, bardzo nam się podobał. Moja rodzina była zachwycona filmem, jest to piękna pamiątka na całe życie, polecam.

Tatusiekk

Posty: 22

 
Hej, bardzo dobry kamerzysta jest w Bełchatowie, na stronie internetowej http://filmex.net.pl znajdziecie na niego namiary. Kamerował ślub mojej siostry i film jest rewelacyjny, sama go wynajmę na mój ślub jeśli będę go kiedyś brała. Będziecie zadowoleni z niego na sto procent.

Polecam i myślę, że chociaż trochę pomogłam. Pozdrawiam.

pstry

Posty: 33

 
Cześć, szukam odpowiedniego kamerzysty na ślub mojego brata, moja koleżanek poleciła mi filmex.net.pl, co o nim sadzicie? Myślicie, że powinnam go wynająć? Mieliście już z nim odczynienia? Bardzo zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę zrobić lipy, będę wdzięczna za wasze wypowiedzi i z góry dziękuje wam i pozdrawiam.

89ostry89

Posty: 27

 
Cześć, pozyskałam niezwykle bojowe powinność od mojej kuzynki, która wychodzi za mąż natomiast ja jestem jej świadkiem. Mam odnaleźć jej niezwykle dobrego kamerzystę. Nie mam pojęcia kto jest porządny natomiast kto nie, w ogóle nie znam żadnego kamerzysty. Błagam polećcie mi kogoś dobrego albowiem nie chcę nawalić. Liczę na was, będę ogromnie wdzięczna za pomoc.

add1cted

Posty: 14

 
Witam, moja znajoma na swoim ślubie miała filmex.net.pl fotografa, zrobił on im niezwykle dobry film, z tego co mówiła. Niedługo obejrzę ten film i powiem wam dokładniej czy jest zadowalający, mojej koleżance niezwykle się podobał więc możecie spróbować. Mam nadzieję, iż pomogłam. Jak nie spróbujecie to się nie przekonacie.

kubaszej

Posty: 21