screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

odszkodowania warszawa, gdzie znajdę info?

odszkodowania warszawa, gdzie znajdę info?

Witam, czy wiecie może, kto zajmuje się odszkodowaniami w warszawa? Miałem kolizje drogową, starałem się o odszkodowanie, jednakże pozyskałem odmowę wypłaty. Poszukuje kogoś, kto mógłby się zająć moją sprawą.

mikuś33

Posty: 1

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Niestety tak jest, że często ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy samochodu lub proponuje naprawdę niskie stawki.

OliToli56

Posty: 3

 
W tym wypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeżeli w przypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

Modniś

Posty: 12

 
Wysokie odszkodowania warszawa możesz uzyskać dzięki firmie odszkodowawczej. To właśnie oni pomagają rozwiązywać sprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zazwyczaj możesz otrzymać dużo większe kwoty z ubezpieczalni.

Gruszek2

Posty: 7

 
Nawet musisz się starać o odszkodowania powypadkowe. Najlepiej będzie, jak skorzystasz z usług doświadczonej firmy. Tutaj masz kontakt do jednej kancelarii, z jaką ja współpracowałem https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Odszkodowanie dostałem naprawdę niesłychanie wysokie.

mniszekk6

Posty: 6

 
Wysokie odszkodowania warszawa możesz uzyskać dzięki firmie odszkodowawczej. To właśnie oni pomagają rozwiązywać sprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Najczęściej możesz pozyskać wiele większe kwoty z ubezpieczalni.

pawel253

Posty: 10

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Niestety tak jest, iż w wielu przypadkach ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy samochodu lub proponuje faktycznie niskie stawki.

Dyduszek22

Posty: 7