screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jak podchodziliście do tworzenia domowej siłowni, czy się sprawdza, czy często trenujecie? Wszystkie porady mile widziane.

Fiflek

Posty: 5

 
Zastanawiałem się właśnie nad tym, czy robić siłownię w domu, czy raczej się przenieść z ćwiczeniami do ogrodu. Mam w miarę spokojne sąsiedztwo, więc nikt jakoś nie zagląda mi, co robię. Zainwestowałem w https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_SILOWNIA-ZEWNETRZNA-185.html. Moim zdaniem ciekawy projekt, bo producent zadbał o dodatkowe uchwyty, żeby faktycznie całe ciało trenować. Minimalistyczna konstrukcja, w pełni antypoślizgowe uchwyty, a po deszczu nic złego się nie dzieje ze sprzętem, więc gorąco polecam.

namedal6

Posty: 12

 
Bierz możliwie najbardziej elastyczny sprzęt, gdzie możesz zmienić szybko przeznaczenie, ewentualnie formę treningu.

1agdb1301

Posty: 23

 
Przyznam, że już sobie życia nie wyobrażam bez domowej siłowni. Teraz wstaję o 5, robię godzinę cardio, a jak wracam z pracy to siłowy w domu, po prostu macham sztangą i jest naprawdę solidny wynik. Oczywiście codziennie, jeden dzień tylko wolny w tygodniu.

Poznaniaczek2

Posty: 8

 
Do piwnicy najlepiej się przenieść, jak masz większą. Już słyszałem, że u mnie w okolicy działa kilka takich amatorskich siłowni i nawet się zrzucają wspólnie na nowy sprzęt. Zależy, jakie masz podejście.

Namo

Posty: 6

 
Bierz tylko sprzęt certyfikowany i ogarnij jakość. Zawsze masz trochę czasu na zwrot i warto takie szczegóły wcześniej dogadać. Koniecznie od producenta wszystko bezpośrednio.

enzoteq

Posty: 20

 
Domowa siłownia pozwala ci utrzymać reżim treningowy, nawet jak nie bardzo masz formę na wyjście. W sezonie jesienno-zimowym idealna sprawa. Nienawidzę czekać na sprzęt w sezonie zimowym.

Boss

Posty: 7

 
Mam dobre doświadczenia z czystymi hantlami i kamizelką obciążeniową. Chodzę czasami przy codziennych czynnościach, oczywiście niezbyt długo, żeby nie stwarzać ryzyka dla kręgosłupa.

Yuri20

Posty: 13

 
Nie wyobrażam sobie już życia bez własnej siłowni. Przysiady, klata, hantelki na resztę i masz pozamiatane :) U mnie domowa siłka się zwróciła po trochę ponad roku i jestem bardzo zadowolony z wyników. Warto spróbować czegoś nowego po prostu.

dabuj45

Posty: 5