screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kalkulator biegowy, opinie

kalkulator biegowy, opinie

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bo mam nadwagę, ale chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednak jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

Rico

Posty: 1

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, zatem pożądane byłoby zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

Poznaniaczek2

Posty: 4

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Laleczka

Posty: 2

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niesłychanie zaspokojony. Działa niesłychanie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Adi666

Posty: 7

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

dziubek56

Posty: 15

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niezwykle ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Wertastable

Posty: 19

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezmiernie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, lecz określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

QQrydza

Posty: 9

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Kolekcjoner

Posty: 23

 
Dla mnie bieganie jest niesłychanie ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niesłychanie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, albowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

SZczecinek23

Posty: 9