screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Znacie jakiś klub fitness w Kielcach?

Znacie jakiś klub fitness w Kielcach?

Witam serdecznie.
Cz ktoś z Was uczęszcza na trening personalny w Kielcach? Zależałoby mi na poznaniu opinii, jaki trener jest godny uwagi, bo muszę kogoś wybrać.

dziubek56

Posty: 15

 
Zumba w Kielcach to zajęcia, których także długo poszukiwałam. Nie chcę być posądzona o kryptoreklamę, więc mogę podać Ci na prywatną wiadomość namiary na sprawdzoną szkołę nauki tańca, jeżeli tylko taka aktywność jest przedmiotem Twojego zainteresowania :)

Domeczek2

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że bardzo dobrym pomysłem jest podjęcie treningów personalnych w Kielcach. Niedawno mój znajomy opowiadał mi o takiej możliwości i sama brałam ją pod uwagę.

Na pewno możemy być zdecydowanie bardziej zmotywowani do działania, gdy ktoś czuwa nad naszymi postępami. O tym jestem już przekonana.

robson900

Posty: 25

 
Wydaje mi się, że fitness w Kielcach to branża, jaka jest dość mocno rozwinięta. Wszystko za sprawą szerokiego wyboru klubów fitness, jakie tutaj działają. Sama miałam ciężki orzech do zgryzienia, gdy musiałam dokonać wyboru jednego z nich.

filemon66

Posty: 24

 
Znajoma tłumaczyła mi niedawno, gdzie odbywają się zajęcia z salsy w Kielcach. Postanowiłam rozpocząć w nich udział tutaj: http://www.fitnesska.info. Zero zastrzeżeń, albowiem prowadzącą charakteryzuje 100% profesjonalizmu.

Wydaje mi się, iż również możecie pozytywnie się zaskoczyć, między innymi cenami, jakie obowiązują w tym klubie :)

DiD3K

Posty: 21

 
Dwukrotnie sprawdzałam oferty klubów, w których możliwa jest nauka tańca, a mianowicie salsy w Kielcach. Początkowo nie zdecydowałam się na uczestniczenie w żadnych zajęciach. Później udałam się na próbne zajęcia do jednego z klubów. Nie przypadły mi do gustu, więc odwiedziłam także drugi klub. Jest zdecydowanie dalej od domu, ale spełnia moje oczekiwania.

inhuman

Posty: 19

 
Mam wrażenie, iż treningi personalne w Kielcach to temat, z którym żadna z Was nie powinna mieć nawet najmniejszego problemu.

Wszystko za sprawą faktu, iż w dużo klubach mamy szansę podjąć takie treningi. Obecnie stoję przed decyzją wyboru jednego z nich. Jestem nieco zdezorientowana, niemniej jednak podzielę się wrażeniami.

jommen

Posty: 20

 
Dopiero reklama poinformowała mnie o tym, że istnieje coś takiego jak zumba w Kielcach. Szybko oceniłam te zajęcia, bo wzięłam udział w treningu próbnym. Wydaje mi się, że to nie jest dla mnie, aczkolwiek zajęcia dla wielu Pań mogą okazać się ciekawe. Warto sprawdzić.

Mariusz

Posty: 15