screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Czy macie domową siłownię? Jak podchodziliście do projektowania, gdzie ćwiczycie na co dzień?

Booss23

Posty: 9

 
Jak chcesz robić dobry postęp w domowych warunkach treningowych to proponuję dobrać kamizelkę treningową z obciążeniem https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/97,kamizelka-treningowa-z-obciazeniem-bushido-1-10-kg. Bardzo wygodny model i fajnie wygląda. Nakładam na podkoszulek i można spokojnie ćwiczyć, nic nie przeszkadza, ale na początku trochę dziwne uczucie. Kalistenika + dorzucasz regularnie obciążenia do kamizelki i masz super formę. Nie trzeba nawet z drogim sprzętem kombinować. Do aerobów to bieganie oczywiście, a jak wolisz w domu to jakiś orbiterek składany sobie dołóż.

alliknet5

Posty: 14

 
Jak gryfy kompletujesz to polecam zaciski gwiazdkowe, a nie te elastyczne popularne na siłowniach, bo masz pewność, że nic się z nimi nie stanie. No i przyda się od czasu do czasu konserwacja stali.

dziobuś

Posty: 13

 
Jak chcesz się nieco szybciej rozwinąć to wałki do automasażu mięśni obowiązkowo. Przyśpieszają znacząco regenerację i ograniczają ryzyko kontuzji.

Trener

Posty: 12

 
U mnie w mieście praktycznie wszystkie siłownie stosują abonamentową współpracę, zupełnie się nie opłaca chodzić, ciągle kolejki do sprzętu. W domu znacznie lepiej poćwiczyć.

Kleooo6

Posty: 5

 
W warunkach domowych przy treningu trudno o właściwy poziom postępu, więc przydadzą się kamizelki obciążeniowe, jakieś dodatkowe ciężary nakładane na nadgarstki, stopy. Do kupienia w niskiej cenie, a wystarczy ci na długie lata.

Dzidzia

Posty: 13

 
Umiejętnie trzeba łączyć aeroby z treningiem siłowym, bo bez tego nie ma właściwego postępu.

Wu

Posty: 6

 
Pochodź też po klubach sportowych i popytaj, jaki sprzęt jest najpopularniejszy. Albo po prostu rozejrzyj się po markach. Zazwyczaj pierwsze wejście na siłownię i tak jest bezpłatne.

Wariat

Posty: 16

 
Zrzuciłem się z kumplami na garażową siłownię. Ziomek udostępnił garaż i tak trenujemy. Za grosze można się wyposażyć. Podstawowe rzeczy oryginalne koniecznie, ale hantle już braliśmy używane i zawsze można optymalizować.

muzyczny55

Posty: 8

 
Fajnie mi się trenuje na regulowanych poręczach do pompek. Większa stabilizacja, a i sylwetka się od razu prostuje. Nie trzeba przesadnie pilnować techniki.

Krzyhmoin

Posty: 19