screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

zenek744

Posty: 5

 
Do treningu to wystarczy zwykły trzepak na podwórku, chociaż wiadomo że zimą to się za dużo nie potrenuje jak na dworze będzie minus 20 :) Ale jak najbardziej w drążek to bym chętnie zainwestował do siebie do siłowni w garażu,brakuje mi podciągania, bardzo mnie te ćwiczenie ogólnie wzmacniało.

gargulek

Posty: 9

 
Dla mnie takim must have jeśli chodzi o wyposażenie siłowni zawsze jest była i będzie ławeczka do wyciskania na plecach. To mnie najbardziej kręci, lubię się poprawiać i brać na gryf coraz więcej. Moje ostatnie PB to 110 kg także już myślę, że wstydu na mieście nie ma ;P

D.N.O.

Posty: 21

 
Kilka podejść robiłem do trenowania siłki ale jakoś za każdym razem moja przygoda z hantlami kończyła się wyjątkowo szybko. Ale wciąż nie tracę nadziei że kiedyś się wkręcę na poważnie i złapię na to zajawkę.

Złoty

Posty: 8

 
Ja to marzę o worku bokserskim, chętnie bym poćwiczył cios ;) Ciekaw jestem jak wygląda montaż takiego ciężkiego worka, ile to w ogóle potrafi ważyć, ktoś wie?

dobruś00

Posty: 22

 
Jest z czego wybierać jeśłi chodzi o drążki i poręcze z montażem ściennym na stronie k-sport.com.pl. Dobrze prowadzony sklep, produkty mają swojej marki, wysoka jakość polskiej stali, dobry profil – chwyt jest odpowiednio daleko od ściany żeby się nie obijać od muru podczas zamachu....co mogłoby być dość bolesne :P

andrew66

Posty: 14

 
Popularne są teraz różnego typu ćwiczenia z kettlebell, wygląda to w sumie jak kula do pchania z uchwytem. Nie wiem skąd taka moda akurat na ten gadżet. Nie mogę tego pojąć :P

Jasieczek23

Posty: 6

 
Przez pewien czas miałem karnet do dużego klubu fitness (to jakoś pracodawca załatwial taniej) ale jakoś mi takie miejsca nie pasują. Więcej tam jest lanserki przy lustrach i prężenia niż faktycznego trenowania.

Sarev22

Posty: 19