screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Mp3 na telefon, gdzie warto ?

Mp3 na telefon, gdzie warto ?

Poszukuję mp3 na telefon, jakiegoś portalu godnego polecenia. Fajnie byłoby, żeby baza była naprawdę ogromna i było w czym wybierać, a nie kilka jakichś tam utworków. Wszędzie jest to samo. Jak coś polecacie, dzięki:)

nerkuś

Posty: 9

 
Masz ci los:) Mnóstwo nas takich, którzy szukają i nie mogą odnaleźć czegoś konkretnego. Jak pragniesz mieć dobrą muzę to raczej trzeba zapłacić. Z jakością darmowych mp3 jest jak wiadomo różnie.

de99ial

Posty: 20

 
Tak czy inaczej jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to poszukujemy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, iż nic nie ma, albowiem jest.

jonek91

Posty: 19

 
Właściwie to trudno znaleźć w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem znaleźć coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bowiem trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, iż kiedykolwiek będzie w przeciwnym wypadku .

Mord

Posty: 12

 
W oparciu o wasze wcześniejsze przemyślenia, przyszła mi myśl by samemu coś takiego zrobić, stworzyć portal z darmowymi mp3:) Albo no ciutkę je wycenić:)

Warszawiak

Posty: 23

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo duża baza v. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

WTFurdoin

Posty: 24

 
Też muszę przyłączyć się do osób polecających ten portal. Niezwykle fajna stronka z darmową muzyką. Można tu odszukać całkiem dużo interesujących i to nowych mp3 na telefon, wobec tego pożądane byłoby tam zajrzeć w poszukiwaniu swojej muzyki. Cóż, jak chcemy za darmo, nie pozostaje nam nic innego jak po prostu wciąż szukać i polecać sobie nawzajem.

Yuri20

Posty: 13

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, którą polecaliście i faktycznie jest mnóstwo darmowych mp3, jakie są warte uwagi i downloadu.

Riko64

Posty: 23