screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wycena przedsiębiorstwa, kogo znacie ?

wycena przedsiębiorstwa, kogo znacie ?

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Niestety ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

strom

Posty: 1

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to warto się do nich zgłosić. Warto się zgłosić przez internet.

sonicsquad

Posty: 20

 
Należałoby skontaktować się z doświadczoną firmą, jaka wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, że mnóstwo jest takich firm, więc spokojnie znajdziesz.

cecylia

Posty: 10

 
Wycena aktuarialna jest trochę skomplikowana, dlatego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

Pikusiński

Posty: 3

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować różne plany inwestycyjne. Pożądane byłoby się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

luluś45

Posty: 5

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w dużo sprawach. Najczęściej do takiego biura zgłaszają się osoby, które chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

Lupusx

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana poprzez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, zatem należałoby odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

angelika98

Posty: 12

 
Wycena firmy musi być wykonana przez wykwalifikowanego aktuariusza, aby była poprawna i rzetelna. z tego względu musisz się odezwać do porządnej firmy. Tutaj masz link do biura aktuarialno-finansowego https://attuario.pl. Korzystałam z nich usług i byłam bardzo zadowolona.

Grażyneczk223

Posty: 14

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w wielu sprawach. Najczęściej do takiego biura zgłaszają się osoby, które chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

Gregor55

Posty: 13

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, lecz musisz wybierać profesjonalne firmy.

bartolini

Posty: 13