screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wynajem auta do ślubu, posuzkuję!

wynajem auta do ślubu, posuzkuję!

Cześć. Czy 2-3 tysiące złotych to budżet, w którym znajdzie się wykwalifikowany DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

Dzidzia

Posty: 9

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 zł. Uważam, iż to niesłychanie rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

śitowiec4

Posty: 5

 
Mam wrażenie, iż najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, iż będzie w stanie przygotować on niezwykle zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

Fanatyk

Posty: 8

 
Nie ma uniwersalnej recepty, jaka pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Czasem wystarczy być na weselu, na którym gra konkretny zespół muzyczny.

Kruk

Posty: 11

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odnajdziecie oferty sporo przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to niezwykle pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

Zdzichu

Posty: 12

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

amrmas22

Posty: 12