screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

pranie dywanów Grudziądz, oferta

pranie dywanów Grudziądz, oferta

Muszę pozbyć się sierści kotów z dywanu. Może polecacie jakąś skuteczną usługę czyszczenia dywanów w Tucholi? Jest kilka pralni, natomiast nie niesłychanie wiem, komu można zaufać. Z góry dziękuję za pomoc.

Jimer66

Posty: 4

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i mnóstwo innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bowiem już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Justynka45

Posty: 19

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

Zdzichu

Posty: 12

 
A później rozwijają się alergie. Skąd ja to znam. Mąż wozi dywany do pralni dwa razy do roku, niemniej jednak można też częściej. Nie wiem, jak wy, niemniej jednak ja zawsze po takim czyszczeniu dywanów lepiej się czuję. Jest inne powietrze w domu. Nic się nie unosi. Korzystamy z pralni w Człuchowie i nie narzekamy na ceny, a jest skutecznie.

Mamusek3

Posty: 6

 
Pralnie najlepiej porównać sobie przez Internet. Można sprawdzić wtedy metody, jakich używają i środki do czyszczenia. Ja korzystam z mega skutecznego czyszczenia dywanów w Grudziądzu, które polega aż na ośmiu etapach. Efekt końcowy jest super.

dropss

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o pranie dywanów w Świeciu, to korzystałam z pralni, jaka faktycznie jest efektywna. Zabezpieczyli później dywan specjalną warstwą i teraz nie chłonie tak niezmiernie zanieczyszczeń.

2findme2

Posty: 18

 
Mam dzieci, jakie są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w dobrej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niesłychanie porządne zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez niesłychanie długo i wtedy wystarczy go tylko systematycznie odkurzyć.

TVNbox

Posty: 10

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Poszukuję dobrej pralni, ale muszę być pewna, iż robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

Riko64

Posty: 23

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze dużo :)

Różyczka

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z dobrej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo naprawdę działają bardzo skutecznie.

muzyczny55

Posty: 8