screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Znacie jakiś sklep z odzieżą damską ?

Znacie jakiś sklep z odzieżą damską ?

Cześć.

Szukam sukienek sportowych, jak znacie jakiś sklep, który ma w swojej ofercie trochę więcej niż jeden rodzaj to napiszcie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

angelika98

Posty: 12

 
Ogromny wybór ciekawych sukienek damskich mają w tym sklepie http://www.nikoletta.pl/odziez_damska/sukienki.html. Warto tam zajrzeć.

Ceny są bardzo atrakcyjne, a materiały bardzo dobrego gatunku.

Dresiq

Posty: 27

 
Te wszystkie okazje, przy okazji których musimy szukać sukienek są brzydkie. Facetom zawsze jest we wszystkim łatwiej. Oczywiście mamy większy wybór, co nie znaczy, że musi nam się to podobać. Osobiście nie lubię takiego ciśnienia.

Mr Frog

Posty: 27

 
Do sukienek trzeba mieć fajną figurę, ja jej nie mam. Tak więc wolę spódnicę z bluzką. W tym sklepie też są takie i dość spory wybór jest takich zestawów. Zrobiłam zakup i teraz czekam. Jak przyjdzie to dam wam znać. Na razie pozdrawiam.

innaret

Posty: 14

 
Według mnie nie da się zakupić sukienki damskiej na ileś okazji. Może się mylę, lecz mnie również nigdy się to nie udało. Zresztą jakbyśmy wyglądały w oczach reszty, gdy w ciągu jednego roku na trzech imprezach paradujemy w tym samym. Owszem taka kiecka może się przydać, lecz nie na ważne okoliczności.

TomekK

Posty: 11

 
Według mnie nie da się kupić sukienki damskiej na ileś okazji. Może się mylę, ale mnie również nigdy się to nie udało. Zresztą jakbyśmy wyglądały w oczach reszty, gdy w ciągu jednego roku na trzech imprezach paradujemy w tym samym. Owszem taka kiecka może się przydać, ale nie na ważne okoliczności.

Zombisztajn

Posty: 16

 
Ja wprost kocham szperać w każdym sklepie z sukienkami. W sumie to nawet zimą wolę założyć dzianinową sukienkę i wyglądać sexy kobieco. Nie rozumiem dziewczyn, które mają fajną figurę i noszą spodnie, albo takich, którym do ideału sporo brakuje, a eksponują swoje ciało w sukienkach. Lecz nie mnie to oceniać.

Ptaszek

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o sklep z sukienkami damskimi to ten ma bardzo duży wybór. Na modelkach sukienki wyglądają oszałamiająco. Zakochałam się w kilku pozycjach. Planuję zakupy. Rzeczywiście nie mają wygórowanych cen, a po komentarzach widać, że i gatunek odzieży jest dobry. Kumpela kupowała u nich bieliznę i jest bardzo zadowolona.

Lamey

Posty: 20