screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sklep z butami

Sklep z butami

Dobry sklep z butami jest mi potrzebny. Jakieś propozycje? Najbardziej to chciałabym kupić gdzieś na promocji jakieś sneakersy od Lacoste. Jeśli kojarzycie takie sklepy z oryginalnym – krokodylem/aligatorem (nigdy nie wiem ;-) ) to piszcie!

amrmas22

Posty: 12

 
Na modzie się nie znam, kupuję sobie te ubrania które dobrze na mnie wyglądają, taką mam filozofię ;) Znajomi mówią że całkiem dobrze mi to wychodzi, mam nosa widocznie bo nigdy się nie uczyłam niczego o stylizacji, projektowaniu itp.

Joe

Posty: 11

 
Szkoda, że w sumie żadna polska marka odzieżowa nie doczekała się takiej światowej kariery jak wielkie firmy z zachodu Europy czy z Ameryki. A przecież mamy ponoć cenionych projektantów mody, którzy robią karierę za granicą.

serwertus

Posty: 5

 
Mam na oku konkretny model torebki Michael Kors, ale czekam na jakieś wyprzedaże bo w normalnej cenie to jednak się nie skuszę. Mąż jakby się dowiedział ile z konta zniknęło to miałby chyba ciche dni przez kolejne dwa tygodnie.

dubuś_90

Posty: 6

 
Ja to lubię mieć dużo ubrań w garderobie, to fakt i trochę mąż czasami się mnie czepia o to. Ale nie wyobrażam sobie, żebym miała pójść w tej samej kreacji dwa razy na jakieś wydarzenie – ślub, chrzciny, imprezę firmową itp.

olbrzym88

Posty: 15

 
Nowe buty na jesień by mi się na pewno przydały i chciałabym zainwestować coś skórzanego, a to jak wiadomo wiąże się z większym wydatkiem. Za oryginalną, naturalną skórę swoje trzeba dopłacić.

Elllooo12

Posty: 20

 
Można duże promocje od czasu do czasu wyłapać na stronie internetowy-sklep.net. Dobrze zaopatrzony sklep, sporo rzeczy które wiszą online jest dostępnych. Nie ma takiej sytuacji jak w innych sklepach, że na stronie multum towaru a w rzeczywistości tylko 1/3 z tego jest dostępna. Miły kontakt, odpisują na maile, można o wszystko dopytać.

Julian

Posty: 16

 
Takich naprawdę ekskluzywnych producentów to są krocie. Ja bardzo lubię Tommy Hilfiger na pewno markę i też mam słabość do rzeczy od Gucciego i Dolce Gabbana to jest jednak szyk i elegancja jakich nie znajdzie się gdzie indziej.

Yuri20

Posty: 7