screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

Black_Riot

Posty: 4

 
Mam problem żeby dobrać sukienkę córce...jeździmy od sklepu do sklepu jak od Annasza do Kajfasza i wszędzie odsyłają nas z kwitkiem...a przecież Poznań to duże miasto i nie powinno być problemu z dopasowaniem sukienki...

Trener

Posty: 12

 
Szukającym specjalnej sukni – na scenę, balową, czy ślubną podpowiem sklep Isel Onir. Specjalizują się właśnie w takich wyjątkowych kreacjach do zadań specjalnych. Szyją na materiałach zamawianych z Dubaju i innych równie odległych miejsc.

amrmas22

Posty: 12

 
Ja akurat mam taki zawód, że muszę ubierać się dość biznesowo, biurowo. Dużo chodzę w spodniach, marynarkach i tego typu rzeczach. Ale ostatnio mnie naszła ochota żeby sprawić sobie taką naprawdę efektowną suknię z prawdziwego zdarzenia. :) Ciągle szukam czegoś co mi wpadnie w oko.

Uroczy Boys

Posty: 17

 
Wiele kobiet które znam boi się zamawiać suknię szytą na miarę ze względu na koszty, ale właśnie cały myk polega na tym, że to wcale nie muszą być kosztowne rzeczy. Niektóre moje koleżanki były ostatnio w ciężkim szoku jak im powiedziałam ile zapłaciłam za suknię balową na sylwestra właśnie zrobioną na miare.

Misieczek

Posty: 5

 
Nie ma czegoś takiego jak sylwetka która nie nadaje się do noszenia sukienek. Wszystko jest kwestią odpowiedniego dopasowania. A mam dużo koleżanek które twierdzą że nie noszą sukienek bo nie mają odpowiednio dobrej linii.

Laleczka4

Posty: 6

 
Sukienek to trochę w garderobie mam. Wiadomo jak to jest, kupuje się konkretną kreację na konkretne wyjście, a potem już drugi raz się jej nie zakłada. Tak już mam i koniec. Dlatego kolekcja jest dość duża. Mąż się na to denerwuje regularnie. :P

wieciek

Posty: 12

 
Przepadam za sukienkami, a zwłaszcza za sukniami balowymi, kreacjami bardziej wieczorowymi. Dopiero wtedy się czuję naprawdę jak kobieta, a jeszcze dobrze dobrane dodatki, biżuteria, dobre perfumy i już w ogóle mogę czuć się damą.

enzoteq

Posty: 20

 
Sama jestem w kropce bo muszę sobie znaleźć kieckę na wesele siostry a na mnie niestety większość tego co jest w sklepach zwyczajnie nie pasuje...

lalunia333

Posty: 8

 
Sukienka dla osób występujących na scenie to podstawa. Grube pieniądze płacą największe gwiazdy żeby podczas występu wyglądać zjawiskowo. Projektanci ubrań dla gwiazd na brak zleceń i kiepskie zarobki z pewnością nie mogą narzekać.

Jacuś

Posty: 13