screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Projektowanie odzieży w Łodzi - poszukuję !!

Projektowanie odzieży w Łodzi - poszukuję !!

Serdecznie witam :) Mam propozycję dla osób, jakie mają doświadczenie w projektowaniu odzieży w Łodzi. Potrzebuję rzetelnej osoby z pomysłami, niemniej jednak również takiej, jaka zna się na modowym marketingu. Z góry dziękuję za polecenie lub zgłoszenie. Pozdrawiam.

alliknet5

Posty: 14

 
Przygotowanie kolekcji nie jest prostą sprawą. Tu konieczni są fachowcy :) Nam zależało na projektowaniu odzieży denim, taką mamy branżę, z tego słyniemy, a pomysły po prostu nam się skończyły :) Szukaliśmy ofert projektantów, trafiliśmy również na panią Joannę i udało się tak, jak chcieliśmy.

Zuchman

Posty: 18

 
Ogólnie rzecz biorąc to na samym początku można samemu działać jeżeli chodzi o projektowanie ubiorów, niemniej jednak jak pragniesz się skupić na ilości, jakości i ogarnięciu całej firmy, to warto poszukać specjalistów od tych spraw.

namok

Posty: 16

 
Sprawdziliśmy na własnej skórze. Dokładnie skorzystaliśmy z oferty projektowanie odzieży denim, albowiem w tym się specjalizujemy. Końcowy efekt zrobił na nas niemałe wrażenie, niemniej jednak największe na klientach. Opłacało się zainwestować w specjalistyczną usługę. Nie należy do tanich, niemniej jednak inwestycja jest przyszłościowa.

adolort34

Posty: 19

 
Fajna sprawa, mnie akurat przydałaby się oferta projektowanie odzieży denim. Być może skorzystam z propozycji, bo widać, że jest profesjonalnie. Z góry dziękuję.

Jacuś

Posty: 19

 
Nie do końca byłam zadowolona ze swoich własnych projektów, dlatego poszukałam kogoś kto jest specjalistą od projektowania odzieży active. Trafiłam na panią Joannę :) Gigantyczny potencjał i głowa do interesów. Tak w skrócie określiłabym tę osobę pełną pasji. Wykazała się przy projektach dla mnie super kreatywnością, za co dziękuję i naturalnie też polecam.

Kasia

Posty: 20

 
To profesjonalistka jeśli chodzi o projektowanie odzieży, działa w Łodzi http://www.projectfashionlab.pl. Kompleksowa usługa, od a do z. Polecam.

wiesław11

Posty: 18

 
Proszę ile można zdziałać, jak ma się specjalistyczne wsparcie. Mnie też chyba taka usługa jak projektowanie odzieży casual by się przydała. Nie do końca wszystko potrafię :)

Trener

Posty: 15