screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Potrzebuje namiar na sklep z odzieżą z USA !

Potrzebuje namiar na sklep z odzieżą z USA !

Dzień dobry, szukam rady odnoście tego gdzie mogłabym nabyć odzież sportową dla kobiet jaki mężczyzn. Jesteśmy bardzo wysportowaną rodzina zatem bardzo ważne jest dla mnie to aby moja rodzina miała dobrej jakości sprzęt sportowy w tym ciuchy. Proszę o rady odnośnie wyboru sklepów.

Elllooo12

Posty: 20

 
Liczyłem na fachowe wsparcie i nie zawiodłem się. Wiem na czym polega pomoc klienta, otóż sam prowadzę firmę, lecz muszę przyznać, że będę musiał się jeszcze sporo nauczyć. Firma zajęła się albowiem moim zleceniem faktycznie perfekcyjnie.

Budowlaniec

Posty: 23

 
Odwiedziłem bardzo dużo serwisów tego typu, ale dopiero ten serwis przykuł moją uwagę na dłużej. nietypowo zaprojektowany, jest prowadzony wedle najwyższych standardów. nie jestem pewien na 100%, czy jest w sieci równie Dobrze wyposażony serwis firmowy w tej branży, ale szczerze wątpię.

deksta84

Posty: 22

 
ucieszyły mnie niesamowicie atrakcyjne ceny hurtowe dla klientów firmowych. Prowadzę działalność i właśnie dlatego możliwość negocjacji cen jest mi na rękę. Mogę zaoszczędzić naprawdę bardzo dużo pieniędzy, a przy okazji czas, bo dostawca realizuje zlecenia z niezwykłą sprawnością.

rulsellarly

Posty: 31

 
Chcę bardzo wiele mówić o atutach tej witryny, ale ograniczę się tylko do kilku. Po pierwsze, jest to serwis systematycznie aktualizowany. Cały czas coś się tutaj dzieje. Nowe towary, nowe opinie, nowe komentarze użytkowników. Nie można a nawet trzeba się tutaj nudzić.

Lamey

Posty: 20

 
Oj znam tę firmę nad wyraz dobrze już od czasów, kiedy jeszcze dinozaury po ziemi chodziły. Nic się u nich nie zmienia. Cały okres wysoki poziom.

kapishon

Posty: 20