screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Strój spiderman, sprawdzony sklep ?

Strój spiderman, sprawdzony sklep ?

Jak myślicie, jaki strój dla malucha będzie najlepszy na zabawę karnawałową. Ma 3 latka i będzie go czekać w przedszkolu w tym roku bal, może strój spidermana? W co wy ubierałyście maluchy?

dubuś_90

Posty: 6

 
Ja synkowi kupiłam strój spiderman w tym sklepie http://www.matisklep.pl/pol_m_ODZIEZ_STROJE-162.html. Mają rzeczy porządnej jakości, więc polecam wszystkim mamom, albowiem na pewno nie stracą pieniędzy na jedne raz, a maluchy będą posiadały zabawę na 102. Gorąco polecam, albowiem i mamusie coś znajdą w sklepie dla siebie.

jonek91

Posty: 11

 
Mają bardzo tani gumki do włosów recepturki na warkoczyki. Moja córcia zamówiła sobie kilka zestawów. W każdym jest 200 gumek, tak że wystarczy:) mogą się nawet pogubić. A jeśli chodzi o jakość, to też ok, bo nie wyrywają włosów przy ściąganiu. Bardzo szybko przyszła przesyłka, aż byłam zaskoczona.

Lupusx

Posty: 15

 
O temat szelki męskie powraca:) Pamiętam, że mój dziadek takie miał. Sam nie wiem, czy bym się skusił na taki krok. Chyba czułbym się trochę jak dziecko. Coś mi nie leży w tych szelkach, choć na przystojniakach wyglądają dobrze. Pozdrawiam:)

matek562

Posty: 9

 
Osobiście szelki męskie noszę tylko i wyłącznie jak jadę na rybki. Tak na co dzień nie są mi potrzebne. Widziałem fajne w ofercie jednego ze sklepów internetowych, niemniej jednak straszna drożyzna.

robson900

Posty: 25

 
O temat szelki męskie powraca:) Pamiętam, iż mój dziadek takie miał. Sam nie wiem, czy bym się skusił na taki krok. Chyba czułbym się trochę jak dziecko. Coś mi nie leży w tych szelkach, choć na przystojniakach wyglądają dobrze. Pozdrawiam:)

Zas

Posty: 24

 
Skuszę się na taki rzemień. Niska cena, duża kolorów, a w dodatku można je zakładać jak tylko się chce. Podoba mi się kilka kolorów na ręce. Mam nadzieję, że przesyłka przyjdzie szybko, bo z natury jestem niecierpliwa. Pozdrawiam:)

klosert

Posty: 17