screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

obuwie dla wymagających

obuwie dla wymagających

Cześć. Gdzie kupujcie firmowe buty dla całej rodziny? Chodzi mi o coś dobrego, ale i stylowego, zgodnego z aktualnymi trendami. Polecicie jakiś sklep internetowy?

wiera44

Posty: 11

 
Ja zwykle śledzę aukcje internetowe. W ten sposób mogę buty i ciuszki kupić o wiele taniej niż w sklepach.

Ticket2Hell

Posty: 15

 
Też mam zawsze problem z zakupem butów, bo jak mi się podoba wzór, to nie są wygodne. Więc ogólnie nie lubię tego typu zakupów, są dla mnie po prostu koniecznością.

jeremii6

Posty: 8

 
Mam podobny dylemat, jak Ty, bo chciałabym znaleźć jakieś fajne, takie naprawdę stylowe buty, ale jak uda mi się wyszukać taki oryginalny wzór, a nie to, co we wszystkich sklepach, to ceny też niestety są oszałamiające.

Jooozek

Posty: 15

 
Ostatnio widziałam naprawdę fajne, takie dziewczęce baleriny. Ale cena była naprawdę wysoka, więc niestety musiałam zrezygnować.

chmiel80

Posty: 21

 
Bardzo duży wybór butów znajdziesz w sklepie www.sklep.apia.pl. Mają kolekcje obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, więc można znaleźć buty dla całej rodziny. Dużo marek do wyboru, naprawdę wysoka jakość – większość dostępnych butów wykonanych jest z naturalnej skóry. Plusem też jest fajny design niektórych kolekcji.

drogerka

Posty: 19

 
Ja zwykle staranniej kozaki wybieram, bo mi się wydaje, że szybciej mogą się zniszczyć. A takie typowo codzienne do chodzenia, to najczęściej kupuję w sklepach sieciowych, czasami można na fajne promocje trafić.

Michałek

Posty: 16

 
Ja ogólnie to nie lubię kupować ani butów, ani ubrań. Jakieś to bieganie po sklepach, przymierzanie itp. wcale mnie nie bawi, więc kupuję praktycznie tylko wtedy, gdy naprawdę muszę.

Moderator

Posty: 25