screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Organizacja eventów

Organizacja eventów

Cześć. Nową sferą działalności mojej firmy mają być imprezy plenerowe, ale najpierw chciałbym podejrzeć, jak robią to najlepsi. A więc być może mieliście styczność z firmą, która organizuje takie wydarzenia?

Andzia

Posty: 18

 
Jestem zaspokojony, że udało mi się trafić na to forum, ponieważ może wreszcie uda mi się rozwiać wszystkie wątpliwości i nieco odważniej spojrzeć w przyszłość, nad którą się jeszcze poważnie zastanawiam. Wiele tu fachowych uwag, jakie oczywiście przydadzą mi się, gdy będę organizował imprezę.

MiSER

Posty: 21

 
Hej. Moje oczekiwania względem kampanii społecznej, którą organizowałam, były duże, niemniej jednak nic z tego. Okazało się, że nie podjęłam poprawnych działań marketingowych. Wiem o tym po przeczytaniu treści tego forum.

eagle

Posty: 24

 
Hej. Prowadzę niewielką firmę i zastanawiałam się nad zatrudnieniem specjalistów, którzy poprawili nieco jej wizerunek poprzez kampanie marketingowe.

Jak myślicie, komu mogę powierzyć takie zadanie?

Tadzin

Posty: 22

 
Hej, miałem pracownika, który przez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, ale wtedy znalazłem http://www.artagencja.pl, która za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

Kazdyy02

Posty: 19

 
Hej. Moje oczekiwania względem kampanii społecznej, którą organizowałam, były ogromne, ale nic z tego. Okazało się, że nie podjęłam skutecznych działań marketingowych. Wiem o tym po przeczytaniu treści tego forum.

Pelek_23

Posty: 19

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, że trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, gdyż najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

Tatusiekk

Posty: 22

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla osób, które codziennie w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

michal0120

Posty: 21