screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Pokaz w kielichu wody, komu zlecić ?

Pokaz w kielichu wody, komu zlecić ?

Hej, mam w zamyśle pokazy cyrkowe w ramach imprezy firmowej. Znacie jakąś agencję najlepiej na Śląsku, która coś takiego organizuje? Może korzystaliście już z niej, napiszcie co i jak. I jak się udało.

leeoon

Posty: 7

 
Ja akurat mam za sobą już kilka takich imprez firmowych, więc wiem co się ludziom najbardziej podoba. Muszą być przede wszystkim emocje i to niezwykle pozytywne oraz dużo wrażeń. Wobec tego polecam agencje, które wiedzą jak takie rzeczy robić. Samemu raczej nie polecam. Aha no i muszą pozostać ekstra wspomnienia.

Laleczka

Posty: 16

 
Polecam tę panią http://www.annafilipowska.com. Byłam na jednej z imprez firmowych, na jakiej występowała. Mnóstwo wrażeń, emocji, wszystkim się podobało, wobec tego jak najbardziej pożądane byłoby.

Killer85

Posty: 20

 
Osobiście świetnie się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju impreza firmowa, którą bardzo miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, zwłaszcza, że można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, że będzie podobać się pokaz akrobatów.

Klarka23

Posty: 13

 
O tej grupie akrobatycznej mam samo porządne zdanie, bo akurat miałam okazję uczestniczyć w kilku ich pokazach. Zawsze jest wszystko dopięte na ostatni guzik i się podoba. A o to wszystkim chodzi:)

Mariusz

Posty: 15

 
Poszukiwałem od dawna jakiejś agencji, jaka zajmuje się organizacją imprez dla firm. Odszukałem tą i skorzystaliśmy z oferty pokazów scenicznych artystki, jaką nie tylko należałoby, natomiast trzeba polecać. U nas wyszło to naprawdę ekstra i z tego co wiem, to wszystkie imprezy z Jej udziałem są znakomite i się podobają.

Mocarzz

Posty: 23

 
Fajowa sprawa, imprezy plenerowe u nas w firmie są popularne, dlatego wszystkim innym polecam tę formę integracji pracowników i promocji firmy. A jeżeli chodzi o artystkę z pokazami w wodzie, tym bardziej:)

Nikuś32

Posty: 9

 
Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, że można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak znalazł takie show. Niezwykle fajnie.

Złoty

Posty: 17

 
Jeśli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i bardzo jej kibicowałem. Ma fajne pomysły. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

czarte00

Posty: 10

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej bardzo dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

yarpen2

Posty: 20