screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Bar bilardowy

Bar bilardowy

Szukam dobrego klubu do organizacji imprezy firmowej, może ktoś podpowiedzieć jakieś miejsce? Najlepiej jakby to był Służew lub bliskie okolice, biuro mamy koło Galerii Mokotów.

ernest00

Posty: 9

 
Heh, ja to nie jestem już od dawna na bieżąco jeśli chodzi o warszawskie kluby. Kiedyś to nie było weekendu, żeby człowiek gdzieś nie zabalował, a teraz nastało na mnie stabilne, rodzinne życie bez szaleństw ;) Człowiek wypadł z obiegu.

elaela00

Posty: 13

 
W bilarda nie grałem wieki, także raczej tutaj nie doradzę. Jeśli chodzi o kluby to lepiej się orientuję w dobrych klubach sportowych, gdzie można sobie vip room wynająć do obejrzenia meczu, ligi mistrzów itp. Fajna sprawa.

Radziu

Posty: 18

 
W bilard to faktycznie można się wkręcić. Fajna gra bo wymaga umiejętności technicznych, ale też myślenia, strategii, planowania, coś jak w szachach.

Grażyneczk223

Posty: 14

 
Ja się dobrze czuję w klubie bilardowym na Marynarskiej. Warunki do gry idealne, fajna muzyka, smaczne jedzenie, duży wybór napojów. Dokładna mapa z dojazdem jest na ich stronie houseofpool.pl.

Modniś

Posty: 12

 
Jakoś ja się do bilarda nie mogę przekonać. Po prostu mi to nie wychodzi. Trzeba mieć chyba lepsze czucie mięśniowe, żeby dobrze operować kijem, albo coś w tym stylu. Ja to ostatnio prawie kumplowi oko wydłubałem, tak mi się kij obsunął.

czeradź

Posty: 19

 
Trochę dobrze wyposażonych klubów z bilardem się w Warszawie znajdzie. Ale to jeszcze nie jest ten poziom, co choćby Londyńskie kluby oferują. Mieszkałem tam przez kilka lat i mam porównanie. Tamtejsze kluby robią różnicę.

upierdos45

Posty: 12

 
Nie orientuję się w takich miejscach za bardzo. Ogólnie raczej nie prowadzę ostatnio nocnego życia za bardzo. Żona, dzieci, nie ma już powoli czasu dla znajomych i w ogóle życia towarzyskiego ;/

frustert

Posty: 16

 
Sam szukam szkoleń z gry w bilarda bo wiążę swoją przyszłość z tym sportem. Myślę, że jak na człowieka, który sam się uczył radzę sobie dość dobrze, a pod okiem fachowca mógłbym się jeszcze rozwinąć.

Yuri20

Posty: 7