screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Darmowe mp3 - proszę o pomoc

Darmowe mp3 - proszę o pomoc

Hej, jak pobrać piosenki za darmo? Wszędzie, gdzie chcę odnaleźć konkretne utwory trzeba płacić. Pomóżcie. Nie chcę wiązać się płatnymi pakietami na jakiś czas.

muzyczny55

Posty: 12

 
Jak kiedyś pobierałeś piosenki z sieci to zapewne dobrze wiesz, ile czasu trzeba nad tym spędzić. To nie dla mnie. Posłuchać owszem, niemniej jednak ściągać większe ilości wolę w inny sposób niż z tych darmówek. Pozdrawiam.

Iunae_Milt

Posty: 18

 
Na stronie z darmowymi mp3 musi być wyszukiwarka, inaczej człowiek zaczyna tracić cierpliwość, wertując kategorie. Ostatnio znalazłem fajną stronkę z całymi albumami do ściągnięcia. Nic się nie zmulało i poszło szybko. Ale w większości stron tak nie jest.

kubaszej

Posty: 21

 
Takich stron z darmowymi mp3 jest coraz więcej. Wszędzie jednak jest to samo jeżeli chodzi o muzykę. Sami pewnie to zauważyliście, a jak jest już coś więcej to nie ulega wątpliwości odpłatnie.

Ymooo2

Posty: 21

 
Ogromnie dużo jest stron z darmowymi mp3. Mnie osobiście przypadło tylko kilka do gustu, z których regularnie korzystam, gdy mam taką potrzebę. Zawsze jednak mam sporo problemów, gdy chcę znaleźć coś nietypowego. Bo na większości stron jest to samo.

Andzia

Posty: 18

 
Niekiedy mi też puszczają nerwy, gdy pobieram mp3. Na niektórych stronach jest wszystko tak pomotane i trudno dojść co gdzie jest. Ta stronka jest w zasadzie ok, przede wszystkim przejrzysta.

piet

Posty: 16

 
Na stronie http://pobierzpiosenki.pl bez problemu pobrałem piosenki, których poszukiwałem. W porównaniu z innymi stronami mają dobrą jakość. Polecam więc odwiedzić tę stronę.

Złoty

Posty: 17

 
Też odniosłam wrażenie, że nigdzie nie ma tego co bym chciała jeśli chodzi o mp3 za darmo. Już chyba lepiej zapłacić i rzeczywiście mieć spokój, pościągać sobie co się chce i z głowy. Polecana strona na forum jest całkiem w porządku i akurat tutaj udało mi się pobrać kawałki, których nigdzie nie mogłam znaleźć, a bardzo mi na nich zależało.

Malinka Moja

Posty: 33