screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Retro 432 Hz, znacie ?

Retro 432 Hz, znacie ?

Cześć. Czy zespół Retro Dęblin jest godny polecenia? Słyszałem dużo pozytywnych opinii na jego temat, lecz chciałbym je zweryfikować zarówno z Waszą pomocą. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

KKkurol

Posty: 8

 
Mam pewność, iż zespół na wesele mazowieckie powinien podpisać umowę z przyszłym nowożeńcami. To gwarancja, iż obydwie strony wywiążą się ze swoich zobowiązań. Polecam.

Acclaim

Posty: 12

 
Bardzo się cieszę, gdy dowiaduję się, że Retro 432 Hz będzie zespołem, który będzie grał na kolejnym weselu, na którym będę gościł. To gwarancja sprawdzonej zabawy, więc mogę zarekomendować jego wybór wszystkim przyszłym nowożeńcom.

Julian

Posty: 7

 
Niczym dziwnym nie jest to, że każdy chce wynająć najlepszy zespół na wesele lubelskie. Wiadomo, że świetne zespoły mają zarezerwowane terminy na nawet 1-2 lata do przodu, a więc podstawową sprawą z punktu widzenia przyszłych nowożeńców jest wynajem sali i… zespołu!

wiwer5

Posty: 9

 
Trudno się dziwić, iż zespoły muzyczne lubelskie mocno ze sobą konkurują. Muszą po prostu walczyć o klientów, jakich wcale nie jest coraz więcej.

hamllet

Posty: 10

 
Wyłoniłem kilkanaście propozycji, jeśli chodzi o zespół na wesele lubelskie i wkrótce zamierzam odrzucić kilka kandydatur, aby zostały mi 2-3 zespoły w sferze zainteresowań. Wybór nie jest prosty…

labuh

Posty: 14

 
Wśród zespołów muzycznych lubelskie zdecydowanie ponad przeciętność wybija się ten: zespol-retro.pl. Polecam go, bo grał na weselu mojego brata. Spisali się perfekcyjnie i z tego tytułu polecam go absolutnie wszystkim. Na pewno nie pożałujecie wyboru.

Krzyhmoin

Posty: 19

 
Moja siostra wybrała zespół Retro Dęblin i była zachwycona poprowadzoną przez jego członków zabawą weselną. Wydaje mi się, że to niezmiernie ważna sprawa, bowiem nawet najlepsze jedzenie i alkohole nie umożliwią niezapomnianej zabawy. Kluczową rolę odgrywa jednakże muzyka.

Strzała

Posty: 8

 
Niebezproblemowo wskazać najlepsze zespoły muzyczne mazowieckie, albowiem jest ich niezwykle dużo. Praktycznie każdego dnia powstaje nowy zespół, jednakże wiadomo, że każdy oczekuje dużego doświadczenia od zespołu, który będzie grał na ich weselu.

alklu7

Posty: 8

 
Ze własnej strony mogę polecić zespół Retro Dęblin. Nie miałem okazji go wynająć, niemniej jednak uczestniczyłem w zabawie, którą skutecznie prowadził właśnie ten zespół. Moja opinia to 10/10.

urszulka

Posty: 15