screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Fotobudka kielce, jaka firma

Fotobudka kielce, jaka firma

Dzień dobry. Jaka jest Wasza opinia na temat możliwości wynajmu fotobudki w Rzeszowie? Skłaniałbym się ku opiniom ludzi, które korzystały z takich usług i mają już jakieś doświadczenie.

Lalka

Posty: 14

 
Z mojego doświadczenia wiem, że na niewielką uroczystość fontanna czekoladowa w Kielcach może być wyposażona w 4-5 kilogramów czekolady. Mogę polecić belgijską czekoladę, która znajduje się w ofercie większości firm, ponieważ powszechnie wiadomo, że jest z jedną najlepszych na świecie.

miszekkk5

Posty: 15

 
Jeżeli zastanawiasz się nad tym, aby fotobudka odnalazła się na Twoim weselu to nie wahaj się ani chwili! W sumie dziwię się sobie, że zastanawiałam się nad tym, albowiem teraz wybór byłby oczywisty. Jestem już po weselu, niemniej jednak z pewnością znów wybrałabym fotobudkę jako dodatkową atrakcję.

Goście także są zadowoleni, albowiem mają fajne pamiątki w interesujących przebraniach :)

Smerfik

Posty: 16

 
W momencie, gdy chciałem wynająć fotobudkę w Krakowie znajomy od razu podsunął mi namiar na http://www.czekomania.pl. Sprawdziłem ich ofertę, przeczytałem kilka opinii i zadzwoniłem, aby zarezerwować termin.

Całe szczęście, że zrobiłem to odpowiednio wcześnie :)

Klakier

Posty: 22

 
Wydaje mi się, że fontanna czekoladowa w Kielcach dostępna do zamówienia jest już za 400-500 złotych.

Uzależnijcie ilość czekolady od ilości zaproszonych gości, bo właśnie tak zrobiliśmy za poradą firmy, która przywiozła fontannę. Posiadała ona efektowne podświetlenie, a sama czekolada była smaczna.

Bierny67

Posty: 18

 
Z mojego doświadczenia wiem, iż na niewielką uroczystość fontanna czekoladowa w Kielcach może być wyposażona w 4-5 kilogramów czekolady. Mogę polecić belgijską czekoladę, która odnajduje się w ofercie większości firm, albowiem powszechnie wiadomo, iż jest z jedną najlepszych na świecie.

Mamcia45

Posty: 19