screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

Poszukuje pary, z którą można byłoby pogadać i miło spędzić czas. Polecacie jakieś ogłoszenia towarzyskie, dzięki jakim będę mógł odnaleźć takie osoby?

Czasowy

Posty: 2

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To porządne rozwiązanie, bo bezproblemowo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, lecz przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

BerciQ89

Posty: 18

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Jasio234

Posty: 7

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, wobec tego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można znaleźć kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Częstokroć sam korzystam, w wielu przypadkach polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

Mord

Posty: 12

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To dobre rozwiązanie, bo łatwo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, ale przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

100%UP

Posty: 5

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

Warren1987

Posty: 6

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już znalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

TomekK

Posty: 15