screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Polecicie wieczór panieński w Krakowie ?

Polecicie wieczór panieński w Krakowie ?

Czy na waszym wieczorze panieńskim były tylko najbliższe wam osoby czy może dalsze koleżanki również zapraszałyście aby było więcej osób?

Anno Domini

Posty: 10

 
Osobiście wieczór panieński w Krakowie organizowałam w jednym z klubów. Moim zdaniem w domu nie ma sensu albowiem zbyt dużo rzeczy może wydarzyć się na takiej imprezie i osobiście nie ryzykowałabym tego, że może się coś zniszczyć.

Czasowy

Posty: 13

 
Ja osobiście jak najbardziej polecam Ci organizowanie wieczoru panieńskiego w Krakowie samodzielnie gdyż tylko wtedy będziesz mogła w pełni sama zadecydować o tym co będzie się działo.

Sarev22

Posty: 19

 
Swój wieczór panieński organizowałam całkowicie sama i mimo zaoszczędzonych pieniędzy nie podjęłabym się organizacji go kolejny raz. Jest to przede wszystkim gigantyczny stres a zlecenie tego zewnętrznej firmie to przede wszystkim niesamowity komfort i wygoda.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jeżeli masz pieniądze i zależy Ci na faktycznie wyśmienitej zabawie to moim zdaniem najlepsza będzie zewnętrzna firma organizująca wieczór panieński w Krakowie. Firma dostarczy wiele rozrywek i zapewni zabawę do samego rana.

Elllooo12

Posty: 20

 
Od siebie zdecydowanie polecam Ci wieczór panieński organizowany przez zewnętrzną firmę ponieważ taki wieczór będzie po prostu bardziej dopracowany.

mariuszek

Posty: 10

 
Moim zdaniem jeśli planować wieczór panieński w Krakowie to tylko i wyłącznie przez zewnętrzną firmę gdyż jest to w mojej opinii dzisiaj najniezwyklej opłacalne. Zewnętrzna firma to przede wszystkim możliwość zaoszczędzenia czasu oraz brak konieczności samemu wymyślania pomysłów na wieczór.

Tatusiekk

Posty: 22

 
Moim zdaniem wieczór panieński tak naprawdę przez wszystkich jest zbyt mocno wyolbrzymiony. W mojej opinii najlepiej spotkać się z najbliższymi koleżankami a nie organizować wielką imprezę i wydawać masę pieniędzy na wyjęcie sali i zapewnienie wszystkich atrakcji ale to oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia.

czerusek

Posty: 18

 
To, że musisz oszczędzać pieniądze wcale nie oznacza, że wieczór panieński w Krakowie musisz organizować sama. Łap link do firmy z jakiej sama korzystałam i jaka ma atrakcyjne ceny: http://www.ananday.pl/promocja_nasze-wieczory-panienskie.html.

Asiunia4

Posty: 15

 
Od siebie zdecydowanie bardziej polecam Ci wieczór panieński w Krakowie organizowany samemu. Co prawda potrzebuje to włożenia większej ilości czasu lecz moim zdaniem efekt jest dużo doskonalszy bowiem atmosfera na takim wieczorze jest bardziej kameralna.

bartolini

Posty: 13