screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Prezenter muzyczny biała podlaska, jakiego polecacie

Prezenter muzyczny biała podlaska, jakiego polecacie

Dzień dobry, poszukuje pilnie dj, nie mam zielonego pojęcia jak go znaleźć, może podpowiecie mi coś na ten temat? Będę ogromnie wdzięczna, czekam z niecierpliwością na informacje, pozdrawiam i z góry dziękuję serdecznie.

MiSER

Posty: 21

 
Jeśli chcecie mieć udane wesele to się nie zastanawiajcie czy wybrać zespół czy dj, teraz każdy decyduje się na dj, gdyż taka osoba bardzo dobrze prowadzi zabawy i wprowadza miły nastrój dzięki czemu wszyscy świetnie się bawią do samego rana wraz z młodą parą. Bardzo was polecam dj jeśli chodzi o taką imprezę.

Kazdyy02

Posty: 19

 
Bardzo dużo ludzi twierdzi, że na weselu winien być zespół jednakże to nie prawda, miałem przyjemność być na weselu mojej kuzynki, na którym grał dj i wszystko było cudownie. Było to jedno z lepszych cieszy na jakich byłem. Dj porywał do tańca i rozkręcał cały czas imprezę.

Będziecie na pewno pod wrażeniem jeżeli zobaczycie dj na weselu.

Franuś

Posty: 17

 
Byłam ostatnio u mojego kolegi na weselu i musze przyznać, iż było to wesele jedno z lepszych, na których miałam przyjemność być. Grał na nim dj i był niesamowity, zabawa była boska, goście rozbawieni. Właściwa muzyka czyni cuda! Polecam dj na weselu. Będziecie na pewno zadowoleni.

Wszystkiego dobrego.

Ptaszek

Posty: 19

 
Cześć, mogę wam pomócz tym problemem, nie dawno miałem taki sam, ponieważ od dwóch miesięcy jestem dopiero żonaty. Wiem co przeżywacie. Możecie skorzystać z usług http://www.twojprezenter.pl, jest niezmiernie dobry. moje wesele było niezmiernie udane w wielkiej mierze dzięki niemu.

Będziecie zadowoleni, polecam i pozdrawiam serdecznie.

Budowlaniec

Posty: 23

 
Cześć, moja siostra wychodzi za mąż i postanowiła nie wynajmować na wesele orkiestry jedynie dj. Możecie wyrazić swoja opinię na dany temat? Będę niezwykle wdzięczna jeżeli się wypowiecie, gdyż nie jestem przekonana co do tego pomysłu.

Czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi, dziękuję i pozdrawiam.

Tatusiekk

Posty: 22

 
Dzień dobry, mój kuzyn na swoim ślubie miał orkiestrę, która niezbyt dobrze się spisała. Ja chcę aby moje wesele było wyjątkowe, dlatego chcę zatrudnić dj. Możecie wyrazić swoje zdanie na dany temat? Będę wdzięczna i jeśli znacie taką osobę to bardzo was proszę abyście podali mi na nią namiary. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Dziękuję i pozdrawiam.

Mr Frog

Posty: 16

 
Mogę wam polecić bardzo dobrego dj, miałem być na weselu na którym on grał, była to najlepsza impreza w moim życiu.

Wesele udało się w stu procentach, wszyscy goście byli zadowoleni wraz z młodą parą. Namiary znajdziecie na stronie http://www.twojprezenter.pl, będziecie na pewno zadowoleni, pozdrawiam.

Ticket2Hell

Posty: 15

 
Mogę wam polecić niezwykle dobrego dj, miałem być na weselu na jakim on grał, była to najlepsza impreza w moim życiu.

Wesele udało się w stu procentach, wszyscy goście byli zadowoleni wraz z młodą parą. Namiary znajdziecie na stronie http://www.twojprezenter.pl, będziecie na pewno zadowoleni, pozdrawiam.

Tomcio

Posty: 15

 
Moja siostra również miała na swoim ślubie dj, grał on bardzo fajnie, wesele było udane w stu procentach w dużej mierze dzięki niemu. Możecie wejść na jego stronę internetową http://www.twojprezenter.pl i znaleźć na niej namiary.

Polecam serdecznie i życzę szczęścia na nowej odrodzę życia.

ciumar1

Posty: 23