screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Skorzęcin tanie domki letniskowe

Skorzęcin tanie domki letniskowe

Witam, chcę zabrać moją dziewczynę na wakacje jednak nie chcę aby to były góry ani może, będę bardzo wdzięczny jeśli polecicie mi jakieś miejsce, które będzie zachwycało. Czekam z niecierpliwością na informacje.

Czarek

Posty: 18

 
Hej, będę wam bardzo wdzięczna jeśli udzielicie mi informacji na temat miejscowości Skorzęcin, mam zamiar wybrać się tam w tym roku na wakacje jednak nie wiem czy warto, będę bardzo wdzięczna jeśli wyrazicie swoją opinię na temat danej miejscowości.

ciumar1

Posty: 23

 
Wiem gdzie można spędzić miło czas gdyż rok temu byłam w Skorzęcinie i mogę wam tą miejscowość polecić, będziecie mogli tam wypocząć i bardzo dobrze się zrelaksować, nabierając siły na cały rok. W Internecie http://www.skorzecin.info jest więcej informacji na dany temat.

Polecam, rodzinne wypady będą na pewno udane.

Mariusz

Posty: 24

 
Moja mama chce mnie zabrać do Skorzęcina na wakacje. Nie jestem przekonana co do tego miejsca, możecie się wypowiedzieć na dany temat i dostarczyć nam niezbędnych informacji. Będziemy na nie czekać z niecierpliwością, gdyż zaczynamy już planować nasz wyjazd.

Bardzo proszę o szybkie wypowiedzi, pozdrawiam.

Mamcia45

Posty: 19

 
Dzień dobry, moja córka namawia mnie na wyjazd do Skorzęcina, gdyż usłyszała od koleżanki, że tam można pływać, nurkować i żeglować. Bardzo jej się spodobało to miejsce natomiast ja nie jestem przekonana do końca. Możecie wyrazić swoje opinie na dany temat? Będę wdzięczna za odpowiedzi gdyż nie chcę pojechać do miejsca, które odraża.

Pozdrawiam.

Wraczki333

Posty: 15

 
Hej, jeśli chodzi o piękne miejsce, gdzie będziecie mogli wypocząć i się zrelaksować to znam jedno, które spełnia te wymogi. Koniecznie powinniście udać się do Skorzęcina. Wchodząc na stronę internetową http://www.skorzecin.info znajdziesz wiele informacji na dany temat.

Dziadek

Posty: 16

 
Moja mama chce mnie zabrać do Skorzęcina na wakacje. Nie jestem przekonana co do tego miejsca, możecie się wypowiedzieć na dany temat i dostarczyć nam niezbędnych informacji. Będziemy na nie czekać z niecierpliwością, albowiem zaczynamy już organizować nasz wyjazd.

Niesłychanie proszę o szybkie wypowiedzi, pozdrawiam.

majer111

Posty: 19