screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Władysławowo spa - POMOCY!!

Władysławowo spa - POMOCY!!

Hej, czy znacie jakąś stadninę koni we władysławowie. Może jakąś na terenie ośrodka, żeby nie trzeba było daleko jeździć.

Czekam na wasze propozycje.

Lipa08

Posty: 13

 
My też planujemy znaleźć jakieś pole namiotowe nad morzem. Na razie nie niesłychanie orientujemy się co do konkretnych miejsc, lecz we Władysławowie jak piszecie jest faktycznie sporo szanse jeśli chodzi o wyjazd pod namiot. Naturalnie lepiej jest przy ośrodku.

Miklasz

Posty: 23

 
Tutaj można wynająć pokoje gościnne nad morzem http://www.domki-kempingowe.com.pl.

Można to zrobić z zamkniętymi oczami, polecam ten ośrodek, bo prawie co roku tam jesteśmy. Na terenie ośrodka ogrom atrakcji dla dzieci.

ooops65

Posty: 20

 
Mnie udało się właśnie w tamtym roku wyjechać do władysławowa do spa. Niezapomniane przeżycia i niezapomniany pobyt. Wszystkim gorąco coś takiego polecam.

Zombisztajn

Posty: 16

 
Co do wakacji to zawsze mamy dylemat gdzie pojechać. Zwłaszcza, że nigdzie nie jest tanio. W tym roku postanowiliśmy pojechać do Władysławowa. Kilka lat temu byliśmy tam na wakacjach, mamy bardzo fajne wspomnienia, dlatego decyzja padła na domki kempingowe we władysławowie. Szkoda, że trzeba czekać jeszcze miesiąc.

k124l

Posty: 23

 
Ostatnio zastawiałam się właśnie co wybrać, czy wyjazd w góry czy spa nad morzem. Wygrało jednak morze, do naszego polskiego morza mam po prostu sentyment.

23-Obert

Posty: 11