screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Co polecacie na wypoczynek nad morzem?

Co polecacie na wypoczynek nad morzem?

Gdzie najlepiej spędzić wakacje nad morzem?

Czy to w ogóle dobry pomysł? Czy znajdzie się tam coś ciekawego dla sporej grupki przyjaciół w różnym wieku?

Anno Domini

Posty: 14

 
Dla licznej rodziny, albo dla grup znajomych, ciekawe oferty noclegów mają np. pensjonaty. Czasem nocleg to część zorganizowanych wczasów, więc można w ten sposób sobie zaoszczędzić.

Bwoy-Yo

Posty: 26

 
Z reguły grupy wycieczkowiczów nocują np. w domkach, kwaterach prywatnych. Wczasy nad Bałtykiem można zorganizować właśnie w ten sposób :)
Pod tym adresem http://wakacjenadmorzem.pl zainteresowane osoby mogą uzyskać wiadomości dotyczące nadmorskich lokacji.

Zachęcam do zajrzenia, w szczególności tuż przed wyjazdem albo podczas planowania wczasów.

Złoty

Posty: 17

 
Na pewno kluczowa jest kwestia noclegów – dzięki ustaleniu tego wcześnie zyskacie pewną stabilizację. Poza tym polecam zorganizowanie sobie wycieczki, gdy nastawiacie się na zwiedzanie, może być potrzebny przewodnik. Wtedy łatwiej rozplanować wolny czas.

nimert98

Posty: 17

 
Witaj serdecznie. Dość ciekawie jest nad morzem jesienią, już nie ma tylu wczasowiczów, Bałtyk pokazuje nieco inne oblicze. Polskie morze jest piękne o każdej porze roku, ale to właśnie jesień jest najbardziej efektowna.

Max Pejnn

Posty: 16

 
Jeśli wakacje nad morzem, to tylko ze wstępną rezerwacją lokalu.

Wiem co mówię, są kolejki, no i później ciężko pozyskać cokolwiek ładnego i wygodnego. Nie zawsze można spać pod namiotem czy w domkach, bowiem pogoda nie dopisze, i zamiast wakacji jest klops.

michal0120

Posty: 21

 
Cześć, z reguły nie lubię nikomu niczego sugerować, ale faktycznie wczasy nad Bałtykiem mogą być świetne. Trzeba tylko wiedzieć, dokąd i kiedy tam pojechać.

Ania

Posty: 16

 
Jeśli wakacje nad morzem, to tylko ze wstępną rezerwacją lokalu.

Wiem co mówię, są kolejki, no i później ciężko dostać cokolwiek ładnego i wygodnego. Nie zawsze można spać pod namiotem czy w domkach, bo pogoda nie dopisze, i zamiast wakacji jest klops.

Gumis

Posty: 14

 
Na pewno kluczowa jest kwestia noclegów – dzięki ustaleniu tego wcześnie zyskacie pewną stabilizację. Poza tym polecam zorganizowanie sobie wycieczki, gdy nastawiacie się na zwiedzanie, może być konieczny przewodnik. Wtedy prościej rozplanować wolny czas.

Warren1987

Posty: 27

 
Witam! Zachęcam do wypoczynku w nadmorskich kurortach, specyfiką takich miejscowości jest wprawdzie spory gwar, ale można naprawdę odczuć klimat wakacji czy wczasów. Zatłoczone plaże, spacery nocą na molo – to wszystko jest tak wyjątkowe, że po prostu trzeba spróbować.

Strzała

Posty: 16