screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Polecacie miejsce na wesele w Wieliczce?

Polecacie miejsce na wesele w Wieliczce?

Witam serdecznie.

Ciekawi mnie, jaki hotel Wieliczka wybieracie podczas swojego pobytu? Liczę na Wasze doświadczenia w tym zakresie. Mogą być dla mnie pomocne :)

grużdzin

Posty: 12

 
Także zgadzam się, ze kopalnia soli to miejsce, które jest w stanie przyciągnąć niezwykle mnóstwo turystów. Obserwuję to przede wszystkim w miastach, w jakich funkcjonują takie kopalnie. Jednym z nich jest na pewno Wieliczka, w jakiej kiedyś już mieszkałem. Taka obserwacja :)

Seba123

Posty: 21

 
Odwiedziłem kopalnię soli w Bochni, gdy byłem wspólnie z dziećmi na wakacjach. Były zachwycone, gdyż jest w niej niesamowicie dużo atrakcji, których sam się nie spodziewałem. Dzieciaki wybawiły się za wszystkie czasy ponad 200 metrów pod ziemią. Naprawdę wspaniała sprawa. Polecam!

Gosienka54

Posty: 17

 
Wydawało mi się, że pokoje Wieliczka to temat, który nie pozostawia wielu wątpliwości :)

Myślę, że Wam nieco podpowiem, gdy zarekomenduję wybór tego obiektu: http://www.nawierzynka.pl. Jestem tutaj stałym bywalcem od bardzo wielu lat. Jest super!

namok

Posty: 16

 
Po raz pierwszy, gdy odwiedziłem kopalnię soli i ją zwiedzałem to byłem zaskoczony bardzo pozytywnie. Natomiast z mojej perspektywy jedną kopalnię możecie odwiedzić zaledwie raz, albowiem za następnym razem będzie po prostu nudno z Waszej perspektywy. Odwiedzić kilka takich kopalni – to naprawdę jest coś :)

omen100

Posty: 12

 
Po raz pierwszy, gdy odwiedziłem kopalnię soli i ją zwiedzałem to byłem zaskoczony bardzo pozytywnie. Ale z mojej perspektywy jedną kopalnię możecie odwiedzić zaledwie raz, bo za kolejnym razem będzie po prostu nudno z Waszej perspektywy. Odwiedzić kilka takich kopalni – to naprawdę jest coś :)

Dresiq

Posty: 27