screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

świnoujście apartamenty, poszukuję!

świnoujście apartamenty, poszukuję!

Czy są w świnoujściu noclegi, które są komfortowe? Najlepiej blisko tej głównej promenady, bo chcemy być blisko głównych atrakcji i wydarzeń.

Jacuś

Posty: 2

 
Rezerwowałem jakieś bardzo komfortowe noclegi w Świnoujściu, niemniej jednak to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, wobec tego cena była rzeczywiście niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie odnaleźć.

domrrrr

Posty: 20

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to bardzo komfort i na to zwracam swoja uwagę.

Laleczka

Posty: 8

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

rulsellarly

Posty: 31

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, ale raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w czasie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, jakie się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

Poznaniaczek2

Posty: 23

 
Zawsze wybieramy apartamenty w świnoujściu przy promenadzie od tej firmy https://promenadaapartamenty.pl. Jesteśmy naprawdę zachwyceni, jakością usług i tym całym miejscem.

Radziu

Posty: 6

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można odszukać tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć ludzi i każdy jest rzeczywiście bardzo usatysfakcjonowany. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

bodeksus

Posty: 6

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Ludzi było mnóstwo, natomiast jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, wobec tego polecam to miejsce.

Zas

Posty: 24

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

Miklasz

Posty: 23

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich sporo. Na pewno blisko promenady jest super, niemniej jednak tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych mnóstwo.

zenek744

Posty: 5