screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Hotel blisko toru Poznań

Hotel blisko toru Poznań

Szukam hotelu, w którym można dobrze zjeść. Mam dwójkę małych dzieci i przede wszystkim chcę, aby mogły z rana zjęść duże idealne śniadanie, albowiem bez tego strasznie mi grymaszą i nic się nie da z nimi wykonać. Cena też jest dość znacząca, więc proszę o informację.

yetisize

Posty: 18

 
Jestem niezorientowana w tym temacie więc za niezwykle nie wiem co ci mogę poradzić, lecz ja generalnie zawsze jak szukam informacji związanych z tym co gdzie można odnaleźć to wpisuję w googla i coś się prędzej czy później znajdzie. Napisz może na forum poznania czy coś, może tam ktoś będzie kto kojarzy takie miejsce, jakie pragniesz, albo weź książkę telefoniczna i tam podzwoń po hotelach i popytaj czy mają to co cię interesuje.

polmar

Posty: 17

 
Ostatnio w Poznańskim hotelu byłam 2 lata temu na szkoleniu, ale za to płacił mój pracodawca więc nie wiem ile to kosztowało. Szkolenie trwało tydzień i zdążyłam obejść pół miasta po godzinach i tam jest dużo hoteli. Cen ich nie znam, bo nie wchodziłam do środka, ale jest w czym wybierać. Te w centrum są drogie na pewno, ale ten mój hotel nie był najwyższych lotów pomimo tego, że był w centrum miasta. Taka szary wielki budynek na 6 czy 7 pięter, więc tego nie polecam – weź na neta i poszukaj to coś znajdziesz...

89ostry89

Posty: 27

 
Dwa lata temu byłem w takim pensjonacie Pod Brzozami, żona odnalazła, albowiem ona uwielbia takie staropolskie klimat i jak zobaczyła fotografie na stronie hotelu to oszała, albowiem tam właśnie mają takie klimatyczne pokoiki jak dla szlachty. Mi się za to podobało przyzwoite jedzenie, jakie rzadko kiedy można dostać w hotelu, więc nawet lepiej, iż wybraliśmy pensjonat niż jakiś szklany moloch w centrum miasta. Wejdź na stronę i zobacz czy ci odpowiada, jak ja dzwoniłem to mają na ogół jakiś pokój czy dwa wolne.

Yab

Posty: 19

 
Ja dawno nie byłam w Poznaniu więc nie jestem Ci w stanie obecnie powiedzieć, ostatnio byłam 15 lat temu, natomiast od tego czasu na pewno wiele się zmieniło i to nie jest ten sam Poznań co kiedyś :-)

Z chęcią bym się wybrała i zobaczyła, lecz to wtedy kiedy będę miała troszkę luzu w pracy, bowiem obecnie robimy projekt dla niemców, natomiast oni zawsze muszą mieć wszystko na czas, bowiem w przeciwnym wypadku mogą wypowiedzieć umowę i nie będę miała za co pojechać do Poznania!

Penio

Posty: 27

 
Nie wiem jak ci pomóc, bo ja akurat szukałem hotelu z basenem, bo się przygotowywałem na zawody, zaś na ogół jedynie duże hotele zaś nie pensjonaty mają takie warunki. Polecam ci poszukać za miastem, wtedy jest na ogół taniej i jest ciekawsze okolica, taka bardziej zalesiona niż obwarowana drogami szybkiego ruchu z każdej strony. Ceny też są wtedy niższe i przystępniejsze dla zwyczajnego człowieka.

majer111

Posty: 19

 
Ja byłam w takim hotelu gdzie były takie staropolskie pokoiki ładnie urządzone, nie było w nich zbędnego miejsca niemniej jednak i ścisku nie było. Tak jakby się trafiło do jakiejś cioci szlachcianki. To jest ich strona internetowa http://www.podbrzozami.pl może tobie się też spodoba klimacik.

Dodam jeszcze tyle, iż śniadanie było faktycznie pyszne tak, iż aż się przejadłam i trudno mi bylo wstać z krzesła życzę udanego wyjazdu.

martins6

Posty: 23