screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

apartamenty wynajem Kołobrzeg, gdzie polecicie ?

apartamenty wynajem Kołobrzeg, gdzie polecicie ?

Gdzie znajdę apartament do wynajmu w Kołobrzegu? Polecajcie jakieś sprawdzone miejsca? Czekam na odpowiedzi.

śitowiec4

Posty: 5

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u ludzi, ale to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

89ostry89

Posty: 18

 
Według mnie wynajmowanie apartamentów w Kołobrzegu to super pomysł. Lubię to miasto, bo ma wiele do zaoferowania. Moje dzieci kochają te ich szerokie plaże i latarnie morską. Polecam to miejsce.

Kitas

Posty: 4

 
Gdyby pogoda nad morzem była lepsza to nie zamieniłbym tego miejsca na żadne różne. Ten piękny piasek to właśnie coś, czego brakuje mi w krajach południowych. Lubię polskie morze, wobec tego niezwykle cetnie jeździmy z rodziną nad nie. Jeśli ktoś jeszcze nie był nad morzem to polecam pojechać i się przekonać jak to jest.

Mr Frog

Posty: 27

 
Jeśli interesują Was apartamenty w Kołobrzegu i cennik to macie go tutaj http://www.balticpolanki.eu/pl/cennik/. Warto u nich wynajmować, bo mają baseny sauny, place zabaw. Dla mnie to najlepsze miejsce do spędzenia wakacji. Polecam wszystkim.

1eustachy4

Posty: 9

 
Od wielu lat jeździmy z rodziną latem nad morze, a zimą w góry. Uważam, że mimo loterii z pogodą morze ma swoje zalety. Mnie się po prostu tam podoba. Takiego klimatu nie spotkaliśmy w żadnym innym miejscu, a trochę krajów już zwiedziliśmy. Dla rodzin z dziećmi nie ma lepszego rozwiązania jak właśnie morze.

k124l

Posty: 23

 
Apartamenty są super. Duże, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Według mnie nic tańszego i lepszego się nie znajdzie, dlatego warto to rezerwować.

Radziu

Posty: 5

 
Jadąc nad morze niezwyklej kieruje się ceną i to niską. Wolę zapłacić mniej za niższy komfort, lecz dzięki temu jestem nad morze kilka dni dłużej. Oczywiście każdy w przeciwnym wypadku sobie to liczy, bo jedni zarabiają średnią krajową, a inni kilka razy więcej. To, zatem noclegów jest tak niezmiernie mnóstwo do wyboru. Każdy coś dzięki temu dopasuje dla siebie.

alujas

Posty: 7