screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Szukam hotelu nad morzem. To co dla mnie jest ważne, to bliskość morza, wysoki standard oraz basen. Warto, aby też były jakieś dodatkowe atrakcje jak masaże czy wieczorki taneczne. Możecie mi polecić jakiś konkretny hotel?

TomekK

Posty: 5

 
Bardzo lubię ośrodki z basenami. Jak jest gorąco i jak pada deszcz. Generalnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Druga sprawa to lubię jak ośrodek jest blisko morza.

pawel253

Posty: 6

 
Lubicie zmieniać miejsce wakacji czy macie tak, że co roku jeździcie w to samo miejsce? Jak to u was wygląda? Ja bardzo lubię poznawać nowe miejsca.

Kruk

Posty: 25

 
Dobry sposób na podróżowanie to częste zmienianie miejsca. W ten sposób można zwiedzić sobie na przykład pól polski w rozsądnych pieniądzach.

wiesław11

Posty: 18

 
Ja bardzo dobrze wypoczywam nad naszym morzem. Uwielbiam bałtyckie plaże, uwielbiam mewy. Może i pogoda nie zawsze rozpieszcza, ale zdecydowanie wakacje nad Bałtykiem dają mi niesamowitego kopa do pracy.

wieciek

Posty: 12

 
W przypadku wypoczynku nad Bałtykiem od pewnego czasu poszukuję lokalizacji noclegów w takich miejscach, żeby można było coś zwiedzić a nie tylko leżeć na plaży. W naszym kraju jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

drumer

Posty: 5

 
Generalnie świetnym miejscem jest ”Gryf” Międzywodzie. Bardzo odbry standard jeżeli chodzi o pokoje, oraz basen, sauna, jacuzzi i do tego spa. Dla mnie osobiście jest rto wszystko ,czego oczekuję od dobrego hotelu. Świetny dla mnie odpoczynek.

RufleX

Posty: 4

 
Jaki rodzaj pokoju wybieracie jak jesteście w 4 osoby. 2 dorosłych i dwójka dzieci 6 i 9 lat? Zastanawiam się czy jakieś łóżka będą, czy na dostawkę się nastawiać. Możecie coś podpowiedzieć?

Elllooo12

Posty: 20

 
Ja uważam, że warto jest wybierać sobie takie miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł wypocząć. Warto jak jest np. plac zabaw dla dzieci ,albo jakiś basen czy też strefa spa. To wszystko wpływa na jakość wypoczynku.

Katolik

Posty: 20

 
Bardzo lubię przebywać nad naszym morzem. Uwielbiam plaże nad Bałtykiem, do tego jeżeli ośrodek jest blisko mojego noclegu to już jest rewelacja. Nie mogę się doczekać wakacji w tym roku. Jeszcze tylko trochę.

luke130

Posty: 18